Bir terörist Kürt kökenli diye tüm Kürtleri terörist yapmak ne kadar yanlış ise...

Bir tinerci sakallı diye, tüm tarikatları hedefe oturtmak aynı derecede hatadır, günahtır, bühtandır… ki tam da Siyonizm ve İnönizm'in ekmeğine yağ sürmektir..!

Canımız Ramazan hocamıza yapılan vahşetin faili, 9 suçtan kaydı bulunan Erkan B, tarikat ve tasavvuf ile alakası olmayan biri çıktı ve hepimizi kahreden bu hadise çok büyük ihtimal bireysel ve şizofrenik bir saldırıdır.

Daha önce bir/iki tarikat erbabı Ramazan hocaya karşı haddini aştı diye, hepsini birden hedefe oturtmak doğru değildir.

Böyle yapmaya devam edersek, tarikat ve tasavvuf düşmanlarının eline, meseleyi kaşımak için büyük bir fırsat vermiş oluruz.

Elbette ki Ramazan hocamızın şehid ve bir melek kadar temiz kalpli olduğuna inanırız.

Ancak hatasız ve İsmet sıfatına haiz bir kul değil, her söylediği MUTLAK DOĞRU olmayabilir.

Kendisinin fikirlerine katılmayan tarikat ve tasavvuf erbapları olmuştur... ki bundan sonra da olacaktır... Bu da her fikir özgürlüğü olanların en doğal hakkıdır… Hakaret etmemek, hedef göstermemek kaydı ile tabi..!

Unutmayın ki, Ramazan hocayı, -kendi tabiri ile- İnönistler, Kemalistler, Apoistler, Ateistler ve dünyaperestler de eleştirir, deli der, hatta hapse atılmasını isteyecek kadar nefret ederlerdi.

Dikkat ederseniz, hiçbir 'ist ve izm' e tepki gösterilmeyip, sadece ve sadece tarikat ve tasavvuf erbaplarına saldırılıyor.

Din ve İslam düşmanları ise, ''bırakın birbirlerini yesinler'' edasında ellerini ovuşturuyor.

Sevgili dostlar; hep birlikte acımızı yaşayalım, hep birlikte Ramazan'ımızı yaşatalım ve daha önemlisi; RAMAZAN GİBİ BİR TAKVAYA SAHİP OLMAYA, ONUN GİBİ TEMİZ KALMAYA çalışalım ve meselenin Tarikat ve Tasavvuf Düşmanlığına evrilmesi için çıkarılmak istenen FİTNEYE de su taşımayalım derim.

Diyarbakırlı Ramazan hocamız şu an cennette inşallah… ve inanıyorum ki, şu an size sesini duyurabilse; BENİM ÜZERİMDEN TARİKAT VE TASAVVUF ERBAPLARINI HEDEFE KOYMAYIN, HEPSİ BİR DEĞİL derdi..!

Özetle; derdi İslam ve Ramazan hoca olmayan nice sıfatlar ve tipler türedi/türeyecektir.

Bu tür münafıklara dikkat edelim, fırsat vermeyelim...

Bu vesile ile siz güzel dostlarıma tekrar 'başımız sağ olsun' diyor, sizi Ramazan hocamızın o çokkk sevdiği Rabbimin HALİM ismine emanet ediyorum...

Selam ve Dua ile…