17:47 YEREL

ELAZIĞ’DA KAMYONUN DUVARA ÇARPMASI SONUCU MEYDANA GELEN KAZADA, SÜRÜCÜ YARALANDI

17:33 YEREL

ELAZIĞ’DA ETİK HAFTASI ÇERÇEVESİNDE VALİLİK PERSONELLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

17:17 Bingöl Haberleri

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, Yayladere İlçesi’nde vatandaşların ve esnafın sorunlarına kulak verdi. Kiğı- Yayladere yolun için ‘’ Hakikaten gerçek ve ciddi bir sorun’’ ifadesini kullanarak bu sorunu çözeceğini söyledi.

15:54 Bingöl Haberleri

Bingöl’ün Genç ilçesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları koordinesinde, geliri Gazze’ye gönderilmek üzere yardım etkinliği düzenlendi.

15:50 Spor

ELAZIĞSPOR ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARINDA FİLİSTİN VE DOĞU TÜRKİSTAN'I UNUTMADI.

15:36 Haberde insan

BİNGÖL’ÜN GENÇ İLÇESİNDE FAALİYET GÖSTEREN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KOORDİNESİNDE, GELİRİ GAZZE’YE GÖNDERİLMEK ÜZERE YARDIM ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.

15:32 Elazığ

İSRAİL'İN FİLİSTİN'E YÖNELİK SALDIRILARINA TEPKİ GÖSTEREN ELAZIĞ BAROSU, GAZZE'DE YAŞANAN İNSANLIK DIŞI KATLİAMLARA DOĞRUDAN YA DA DOLAYLI OLARAK KATKISI OLAN İSRAİLLİ YETKİLİLER, ÇİFTE VATANDAŞ OLARAK SEFERBERLİK ÇAĞRISI ÜZERİNE KATLİAMLARA ASKER VEYA EKONOMİK OLARAK DESTEK OLAN TÜZEL KİŞİLİKLER VE TEMSİLCİLERİ HAKKINDA TÜRK YASALARI VE TÜRK MAHKEMELERİ ÖNÜNDE YARGILANMALARI İSTEMLİ AYRINTISIYLA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

14:56 YEREL

MUŞ’UN VARTO İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE BAĞLI 4-6 YAŞ KU’RAN KURSU ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN DÜZENLENEN YILSONU ETKİNLİĞİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI.

14:34 İşkur ve Personel Alımları

Bingöl İl Özel İdaresi’ne İŞ-KUR aracılığıyla alınacak 6 kişinin ismi kura ile belirlendi.

13:32 Sağlık

NÖROLOJİ UZMANI DR. FİDEL DEMİR, ULUSLARARASI MULTİPLE SKLEROZ (MS) FEDERASYONU’NA GÖRE DÜNYADA 3 MİLYONA YAKIN MS HASTASININ BULUNDUĞUNU VE 60 BİNİNİN TÜRKİYE’DE OLDUĞUNU SÖYLEDİ.