15 MİLYON TL DOĞRUDAN TEMİN İDDİASI

Son 3 yılda yaklaşık 15 Milyon TL değerinde bir çok doğrudan teminlerle yandaşlarına iş verme iddiasıyla gündeme gelen Bingöl İl Sağlık Müdürlüğünde sular durulmuyor. 

KURUMDAKİ AMİRLERİNİN KOMPLE DEĞİŞMESİ  GEREKİYOR

Bir çok skandala adı karışan Bingöl İl Sağlık Müdürlüğünde yetkililerin derhal değişmesi gerektiğini savunan vatandaşlar, devletin parasını halk için harcayan ve liyakatlı amirlerin kuruma alınması gerektiğini belirttiler. 

BİNGÖL’DE LİYAKAT SORUNU..!

Bingöl’deki kurumlarda liyakatli olanların görevden alınmaları için bahaneler aranıyorken liyakatli olmayan kurum amirlerinin ise görevde tutulmalarının ısrarı merak ediliyor. 

SAĞLIK BAKANLIĞINA ÇAĞRI

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğünün son yıllardaki ihalelerinin araştırılması için Sağlık Bakanlığına çağrıda bulunan vatandaşlar, devletin bir kuruşuna tenezzül eden her kim olursa olsun cezalandırılması gerektiğini ifade etti. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca döneminde şeffaflığa daha fazla önem veren bakanlık, bu şeffaflığın iller düzeyinde ihlal edenlerin bakanlık tarafından cezalandırılması gerektiğini savunan vatandaşlar, Fahrettin Koca’nın emeğinin kurum amirleri tarafından boşa harcanmamasını istedi. 

Bize ulaşan doğrudan teminleri içeren bilgiler ektedir... 

Editör: MD MEDYA GROUP_