MHP Bingöl Teşkilatında İlçe Kongreleri devam ediyor. Genç İlçe Teşkilatı 14. Olağan Kongresinde, mevcut Başkan Nurullah Güçden, yeniden seçilerek güven tazeledi. Kongrede konuşan Güçden, " Partimizin 14. Olağan kurulunda yönetim kademelerimizi belirlemek üzere bir araya gelmiş bulunmaktayız.

Yönetimimizin geçmiş dönemlere nazaran daha kararlı ve dinamik bir şekilde geleceğe hazırlıklar yapmak üzere ve daha üstün başarılar elde etmek amacıyla birtakım takviyeler ve yeniliklerle yola devam etmesi için bu gün tarihe not düşecektir." ifadelerini kullandı.

"PARTİ SANCAĞINI DAHA YÜKSEKLERE DİKECEĞİMİZ YARINLAR YAKINDIR"

Güçden, konuşmasının devamında,"

Geçtiğimiz seçimlerde ilçemizde partimizin yönetim kadrosuyla elde edilen başarının üzerine koyarak dahada güçlü bir şekilde partimizin ana felsefesine uygun ülkümüzde kararlılığımızla yerel seçinlere hazırlıklarımızı daha etkin ve kararlılıkla sürdüreceğinizden kuşkunuz olmasın,

Göreve geldiğimiz günden bu güne gece gündüz demeden mücadelemize siz kıymetli dava arkadaşlarımız şahitsiniz. Bu mücadelemizin sonsuza kadar süreceğine de bizler söz veriyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisinin sancağını elimizden geldiğince daha yükseklere dikeceğimiz yarınlar çok yakındır. Bu kutlu davanın yegane ülküsünden ayrılmadan sürdüreceğimiz mücadelemizde bizlere desteklerini esirgemeyen her bir kıymetli ülküdaşımızı bağrımıza basıyor her bir katılımcıya şükranlarımı sunuyorum." dedi.

İL BAŞKANI BARAN'DAN YEREL SEÇİM VURGUSU

Partisinin Olağan Kurulunda yeniden seçilen Güçden ve yönetimini tebrik eden İl Başkanı Osman Baran, "Yenilenen teşkilatlarımız ile kaybedeni olmayan, kazananın teşkilatımız olduğu anlayışı ile yolumuza devam edeceğiz.

Milliyetçi Hareket Partisi Türk Milletinin derinliklerinden aldığı ruhun tecellisidir. Bağımsızlığımızın ve istiklalimizin savunma hattıdır. Önce ülkem sonra ben diyen yüzde yüz yerli ve yüzde yüz milli kahramanların yuvasıdır.

2023 Yılındaki Genel Seçimlerde Parti olarak bütün ilçelerde ve il genelinde oyumuzu artırarak mücadelemizi sürdürdük. Yenilenen teşkilat yapımız ile önümüzdeki yerel seçimler için de hazırlıklarımızı yaprak güçlü bir şekilde girmek istiyoruz.

Kardeşliğimizin daim olması dileklerim ile Genç İlçemizin kongresinin partimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, yeniden seçilen Nurullah Güçden Beyefendiye başarılar dilerim. hepinizi saygı ile selamlıyorum." şeklinde konuştu.

Editör: MD MEDYA GROUP_