2020 yılında kurulan ve yaklaşık 2 yıllık akademi çalışmalarının ardından bu yıl şampiyonluk hedefiyle Bingöl 1.Amatör Ligine katılan Yeni Genç Muratspor'a her kesimden destek gelirken, Bingöl'ün tanınan iş adamlarından Fidan12 Yönetim Kurulu Başkanı Gençli hemşerimiz Yılmaz Cansızoğlu, büyük bir fedakarlık örneği göstererek kulübe hem maddi destek verdi hem de forma sponsoru olarak örnek bir davranışa imza attı.

"DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Spora ve sporcuya her daim destek olarak ilçe halkının gönlüne taht kuran İş adamı Cansızoğlu sponsorluk anlaşmasında yaptığı açıklamada, Yeni Genç Muratspor'un yönetimi düzgün ve karakterli insanlardan oluşuyor. Bunun yanı sıra altyapı akademisinde oynayan çocuklarımızı görünce mutluluğum nasıl mutlu olduğumu tarif edemem. Bende bu duygularla yardım etmeye karar verdim. Yeni Muratsporun başarılı olacağına da inancım tamdır. Verdiğim desteğin daha fazlasını da vereceğim inşallah. Şampiyon oldukları takdirde ise en büyük desteği kendimin vereceğine söz veriyorum. Sponsorluk sözleşmemiz her iki taraf içinde hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN BAYSAL'DAN TEŞEKKÜR

Yeni Genç Muratspor Başkanı Orhan Baysal ise, takımımıza ilgi her geçen gün artıyor. İnsanlarımız futbolu çok seviyor ve 90'lı yıllarda yaşadığımız gibi şampiyonluklar bekliyorlar. Bizlerde onların özlemini dindirmek için bismillah diyerek bu işe giriştik. Bu işin sadece yönetim kurulu ile olmayacağını da hepimiz biliyoruz. O yüzden tüm kesimlerden maddi destek verilmesi şart. Yönetimimizin iyi işler çıkaracağına inandığı için bizlere maddi destek olan ve ayrıca forma sponsorumuz olan İş insanımız değerli büyüğümüz Yılmaz Cansızoğlu'na şükranlarımızı sunuyoruz. Yılmaz beyin duyarlılığı umarız diğer işadamlarına da örnek olur. Kendisine kulübümüz olarak teşekkürü borç biliriz” ifadelerini kullandı. (Genç Havadis)

Editör: MD MEDYA GROUP_