Her ay bir konuğu ile Bingöl'ün sorunları gündeme getiren Binsidap bu ayki konuğu Belediye Başkanı Erdal Arıkan oldu. Arıkan “Bingöl’ü marka şehir yapmak için çalışıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerine Bingöl’de hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgiler verdi. Devam eden projeler hakkında STK temsilcilerinin görüş ve önerilerini alan Başkan Erdal Arıkan el ele Bingöl'ü marka şehir için çalıştıklarını söyledi.

Kaymakam Güzel, Şehit Ailelerine Ziyarette Bulundu Kaymakam Güzel, Şehit Ailelerine Ziyarette Bulundu

Bingöl'ü marka şehir yapmak için STK’larla hep birlikte çalışacaklarının altını çizen Belediye Başkanı Erdal Arıkan, şunları söyledi:

“SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZA ÖZELLİKLE ÖNEM VERİYORUM”

Şehri tek başına yönetmek değil, istişare etmek ve birlikte bir arada yönetmek önemli. İşin başı bu; sivil toplum kuruluşlarımız bizim ulaşabileceğimiz en uç noktalara ulaşacak konumdalar ve değerli başkanlarım da yapmış oldukları çalışmalarla zaten bunları devam ettiriyorlar.

Şehrimiz büyüyor, gelişiyor. Gönlümüzden geçen, marka bir şehir yaratmaktır. Bunu yaparken de tek başımıza değil, birlikte yapmak istiyoruz. Sizlerin görüşleri, fikirleri bizim için önemli. Onları biz teker teker değerlendiriyoruz. Bingöl Sivil Toplum Platformunun Her fikirde bizim için değerli ve önemlidir ve dikkate değerdir. Sizlerin bizlere ileteceği projeler ve görüşler doğrultusunda biz ilerleyeceğiz.

Editör: MD MEDYA GROUP_