Vali Ahmet Hamdi Usta, haftanın son mesai gününe okul ziyaretleri ile başladı. İlk olarak 60. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret eden Vali Usta, burada öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerimize kitap okumalarını tavsiye eden Vali Usta daha sonra öğretmenler ve idarecilerle görüştü.

“Diş Hastanesi Tamamlandığında Aynı Anda 102 Kişi Tedavi Görebilecek” “Diş Hastanesi Tamamlandığında Aynı Anda 102 Kişi Tedavi Görebilecek”

Okul ziyaretleri kapsamında Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret eden Vali Ahmet Hamdi Usta, okul bahçesinde İl Milli Eğitim Müdürü ve okul yöneticileri tarafından karşılandı. Dersliklerde öğrencilerle buluşan Vali Usta, “Sizler geleceğimizsiniz. Zamanınızı farklı okumalar ile değerlendirin. Kitap, yarınlarımızı şekillendirir, hayatımıza anlam katar” dedi. Vali Usta, programının son bölümünde öğretmenler odasında öğretmenler ve idareciler ile bir araya geldi.

Vali Ahmet Hamdi Usta’nin okul ziyaretleri programı Yeşilyurt Anadolu Lisesi ziyareti ile tamamlandı. Derslik ziyaretlerinde öğrencilere hedeflerini soran Vali Usta, disiplinli çalışmalarını ve bol bol kitap okumalarını tavsiye etti. Öğretmenlerle de bir araya gelen Vali Usta, öğretmenliğin kutsal ve değerli bir meslek olduğunu vurgulayarak, öğretmenlerin mesleki sorumluluklarını hafifletme konusunda yardımcı olmaya devam edeceklerini belirtti.

Editör: MD MEDYA GROUP_