Bingöl’ün tanınan esnaflarından Mehmet Uzunboy, Esnaf ve Sanatkarlar Odasının Yarın (cumartesi) gerçekleşecek seçimlerinde esnafı oy kullanmaya davet etti.

Başkan Adayı Uzunboy, “esnafının şikayet ve talepleri ile ilgili olarak herkesle görüşüp diyalog kurabilen bir yönetim olacağız. Her kesime kulak verebilmek ve çözüm üretebilmek amacı ile hem asil hem de yedek üyelerimizin çeşitli meslek guruplarından olmasına özen gösterdik. Esnafın taleplerini doğru okumalıyız. Doğru yerlerde adım atmalıyız. ve bizde bunun farkındayız.” ifadelerini kullandı.

“ESNAFA BİR TELEFON KADAR YAKINIM”

Başkan Adayı Mehmet Uzunboy, “Esnafımız, odasına en kısa sürede ulaşacak, bir ihtiyacı varsa doğrudan cep telefonu ile bizleri arayabilecek. Ulaşılabilirlik konusunda son derece hassas olacağız.Gençliğimizin enerji ve dinamizmini de katarak esnaflarımızla sık sık bir araya geleceğiz. Bu buluşmalarda esnafımızın sorunlarını ve taleplerini dinleyip beraber çözüm yollarını bulacağız” dedi.

Son olarak Uzunboy, “Çıktığımız bu yolda bize güvenen destek veren esnaflarımızın hayır duaları ile birlikte onların oylarına da talibiz. Yarın (Cumartesi) günü oy kullanmaya bekliyoruz. “ dedi. HABER MERKEZİ

Editör: MD MEDYA GROUP_