The Walking Dead’in devamı olan The Walking Dead: The Ones Who Live, yakında gösterime girecek. The Walking Dead: The Ones Who Live ne zaman yayınlanacak? Yeni sezon ne zaman?

25 ŞUBAT'TA GÖSTERİME GİRECEK

Yeni spinoff, Rick'in The Walking Dead'in 9. sezonunda Jadis tarafından götürüldüğü ve CRM denilen Civic Republic Military'de (Cumhuriyet Yurttaş Ordusu) geçirdiği zamanı konu alıyor.

The Walking Dead: The Ones Who Live, 25 Şubat'ta gösterime girecek.

ABD'li yazar ve senarist Robert Kirkman'ın çizgi romanlarından uyarlanan The Walking Dead, 2011'den 2022'ye kadar AMC'de izleyiciyle buluşmuştu..

Seri 11. sezondaki finalin ardından dizideki sevilen karakterlere odaklanan The Walking Dead: Daryl Dixon, The Walking Dead: World Beyond, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead isimli 5 yapım daha çıkardı.

HANGİ PLATFORMDA YAYINLANACAK?

#TheOnesWhoLive 25 Şubat'ta AMC ve AMC+'da gösterime girecek.

KONUSU NEDİR?

Rick Grimes'in dönüş yapacağı dizi ile ilgili bu haber Fear the Walking Dead'in finali sırasında paylaşıldı. Tanıtım videosuna baktığımızda Lincoln ve Gurira "değişen bir dünya tarafından değiştirilen iki karakterin destansı aşk hikayesinden" neler bekleyebileceğimizi anlatıyor.

İkilinin konuşmaları sırasında dizide yer alacak Lost'un yıldızı Terry O'Quinn'in canlandıracağı Beale'i, Matt Jeffries'in canlandıracağı Nat'i ve Lesley-Ann Brandt'in canlandıracağı Thorne karakteri de dahil olmak üzere, dizinin dünyasında yer alcak bazı kilit oyunculara bir bakış atıyoruz. Dizi hakkında yapılan tanım ise şu şekilde;

"The Walking Dead: The Ones Who Live, değişen bir dünya tarafından değiştirilen iki karakterin destansı aşk hikayesini anlatıyor. Mesafeler yüzünden, durdurulamaz bir güç tarafından ayrı tutulan iki karakter. Rick ve Michonne, ölülere karşı bir savaş üzerine kurulu başka bir dünyaya atılırlar... Ve nihayetinde, yaşayanlara karşı bir savaş. Daha önce hiç bilmedikleri bir yerde ve durumda birbirlerini ve kim olduklarını bulabilecekler mi? Düşman lar mı? Aşık mı? Kurbanlar mı? Kurban mı? Birbirleri olmadan hayatta kalabilecekler mi yoksa kendilerinin de Yürüyen Ölüler olduğunu mu fark edecekler?"

Bu projenin başlangıçta bir Rick Grimes filmi olması planlanıyordu ve geçtiğimiz yıl 2023 yılında yayınlanacağı duyurulmuştu. Diziye dönüştürülen bu projede son olarak The Walking Dead'in 9. Sezonunda ağır yaralandıktan sonra bir helikopterle götürülürken görüntülenen Rick'in hikayesini devam ettirecek. Michonne bir sezon sonra Rick'in hala hayatta olabileceğini keşfettikten sonra diziden ayrılmıştı.

Editör: MD MEDYA GROUP_