Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuşulan konulardan biri ile ilgili sıcak gelişme yaşandı. Evli ve 3 çocuk babası olan Mehmet Ali Özdemir günler önce Hatay'da kayıplara karıştı. Arabasıyla birlikte ortadan kaybolan Mehmet Ali Özdemir'e ne oldu, öldürüldü mü? Günlerdir programda yer alan eşi ve ailesinden birçok isim konu hakkında konuşmuş, intihar etmeyeceğinin altını çizmişlerdi. Peki, Mehmet Ali Özdemir cinayete mi kurban gitti? İşte, detaylar!

MÜGE ANLI CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Günlerdir Müge Anlı programında aranan 41 yaşındaki Mehmet Ali Özdemir'in kaybı araştırılmaya devam ediliyordu ve olay hakkında son gelişmeleri 16 Ocak 2024 tarihli yayında Müge Anlı açıkladı.

3 çocuk babası Mehmet Ali Özdemir, kaybının 21. gününde arabasının bulunduğu arazinin ilerisinde yer alan çalılıkların arkasında ölü olarak bulundu.

750 METRE UZAKLIKTA BULUNDU

Cenazenin bulunduğu noktada ekipler detaylı inceleme yaptı. Bölge, Mehmet Ali Özdemir'in aracının bulunduğu yere 750 metre uzaklıkta bulundu.

Doğalgaz Kombileri Tarih Olacak! Anlaşma İmzalandı Doğalgaz Kombileri Tarih Olacak! Anlaşma İmzalandı

Müge Anlı ekibinden Müge, bölgede geçtiğimiz günlerde de arama çalışmaları gerçekleştiğini ancak o günlerde cesedin bulunamadığını ve koku olmadığını belirterek, cesedin buraya atılmış olabileceği açıklamasını yaptı.

Cesedin bulunduğu yerde kavun, turp, havuç, elma gibi sebze ve meyvelerin konulmuş olması ise dikkat çekti.

Bu sebzelerin ve meyvelerin konulma amacının cesedin hayvanlar tarafından parçalanmasına yönelik olduğu değerlendirildi.

Cesedin yanında bulunan reyhanın ise ağır kokuyu kesmek amacıyla konuşmuş olabileceği üzerinde duruldu.

Editör: MD MEDYA GROUP_