Bağırdık, kızdık, günlerce paylaştık, etiketledik, eşcinsel evlilikleri adı altında yapılan iğrençliği dile getirdik, olmadı. Uğruna mahkemelere verildiler bilim ve ilim adamlarını.

Neden mi bahsediyorum tabiki İstanbul Sözleşmesi. 

Orada bir ibare var; Cinsiyet birleşmelerine izin verilecek. Peki bugün bir erkekle, bir bayanın evlenmesine kim karşı çıkıyor da bu ibareyi buraya koydular? Bakın şimdi bu sapıklar Kabe'ye Boğaziçi üniversitesinde hakaret ettiler. Peki nedir Kabe' ye hakaret etmek ? Müslümanlara, İslam'a, Peygamber'e (s.a.v) en önemlisi Allah'a (c.c) hakaret etmektir. 

İslâm'da küfre icabi taviz verilmez. Daha düne kadar yürüyüş yapıp biz Lût kavmi'nin çocuklarıyız diyen bu iğrenç mahlukların önünü açacak sözleşmeler oluşturanlar bugün olanlara bakıp utanmıyorlar mı ? 

Peki bu Lût kavminin çocukları daha düne kadar (birkaç yıl önce) Hollanda'da bir Âlim'i sırf bu iğrençliğe karşı çıktı diye şehit etmediler mi? 

Hz. Lût (a.s) kavmine bu igrençlikleri bırakın, Allah size çiftlerinizi yaratmış onlarla evlenin diyordu. O sapıklar ise "sen temizsen al aileni git aramızdan, biz böyle yaşarız diyorlardı." Sözleşmeyle önlerini açtığınız bu mahlukatlar yarın bize de saldıracakları hiç mi aklınıza gelmiyordu ? 

Demokrasi ülkesiyiz, Laiklerin gözüne gireceğiz, Kemalistler bize ses etmiyecek diye biz dini hassasiyetlerimizden daha ne kadar ödün vereceğiz ?

Düne kadar tüm teşkilatlarınızla bunları savunuyordunuz şimdi hesabını nasıl Allah'a (c.c.) ve Müslümanlara vereceksiniz ? 

Allah (c.c.) bir toplumdan yardımını keserse, o toplumu kim ihya edebilir ? Soruyorum kim ?

Bu olaya tepki göstermeyen, seyirci kalan, susan, bu sözleşmeyi devam ettiren, savunan herkesi Allah'a (c.c.) havale ediyorum. Hepsi Allah (c.c.) katında sorumludur. Mahşerde de ellerim yakalarındadır. 

Ne diyor Peygamberimiz (s.a.v); Erkek, erkek ile kadın, kadın ile yetinirse ümmetim helak olur. (Hâkim-Beyhaki) 

Rabbim (c.c.) içimizdeki akılsızlar yüzünden bizi helak etme.!!!

Rabbim (c.c.) bu iğrenç eylemi gerçekleştiren, bu şerefsizlik ve haysiyetsizliği yapan o Lût kavmi çocuklarını Kâhhar ismiyle kâhr eylesin. Âmin âmin âmin.