Mert, Ahmet Dursun Düğün Salonunda düzenlenen “Gençlik Buluşması”nda Bingöllü gençlerle bir araya geldi.

Bingöl gençlerine hazırladığı ve 14 Mayıs seçimlerinden sonra hayata geçireceği projelerini anlatan Mert, Bingöl’ün her köyüne, mahallesine, ilçesine ulaştıklarını çok aktif bir seçim kampanyası yürüttüklerini söyledi.

Bingöllü hemşerilerine destekleri için teşekkür eden Fesih Zeki Mert, “Kısa zamanda gösterdiğiniz ilgi için şükranlarımı sunarım. Bingöl’ün evladına sahip çıktınız, bağrınıza bastınız” dedi.

Salondaki gençlerin coşkulu tezahüratları üzerine gençlere yönelik projelerini en kısa zamanda hayata geçireceği sözünü veren Mert, seçim kampanyasında gönüllü olarak yer alan gençlerle her zaman bir araya geleceğini de sözlerine ekledi.

Fesih Zeki Mert, projelerine, seçim beyannamesinde vaatlerine özellikle Bingöllü kadın ve genç seçmenin sahip çıktığını ve destek verdiğini belirterek, “Bingöl kadınlarının ve gençlerinin desteğini ve bana olan inançlarını boşa çıkartmayacağım. Kadınların ve gençlerin geleceği için çok çalışacağım ve onlara layık bir milletvekilliği yapacağım” diye konuştu.

Bingöl’de değişimin 14 Mayıs’tan sonra milletvekili seçilmesiyle başlayacağını vurgulayan Mert, “Bingöl tek yürek olmuş, Fesih Zeki Mert diyorsa Bingöllüleri yarı yolda bırakmayacağım. Hayallerini gerçekleştireceğim, rüyalarını gerçeğe dönüştüreceğim. Gençlerin Fesih abileri her zaman yanlarında olacak” dedi.

Editör: MD MEDYA GROUP_