Bingöl’den Gazeteci Mahfuz Demir’in de katıldığı Batman’da düzenlenen Yeni Nesil Gazetecilik Çalıştayı’na, Türkiye’nin 81 ilinden ve ulusal gazetecilerin katılması dikkat çekti.

Türkiye İnternet Gazeteciliği Derneği (TİGAD) öncülüğünde Batman Üniversitesi Merkez Kampüsünde yer alan Konferans salonunda Yeni Nesil Gazetecilik Çalıştayı düzenlendi. Çalıştayın moderatörlüğünü haberler.com ve sondakika.com Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Teymur yaptı.

Bingöl’de Kahvaltıların Yeni Tadı Bingöl’de Kahvaltıların Yeni Tadı

Kendisi ve eşi Batmanlı olan Ekrem Teymur, burada yer almaktan çok bir onur duyduğunu, her gelişinde Batman’ın çok daha fazla gelişim gösterdiğini belirtti.

Çalıştayda Batman Valisi Ekrem Canalp da kısa bir konuşma yaptı.

Çalıştayın konuşmacıları; Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Teymur, Genel Yayın Yönetmeni Av. Bedia Teymur, Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa İlker Yücel, Kanal 7 Haber Sunucusu Meryem Nas Mercan, İHA İstanbul Bölge Müdürü Mustafa Biçer, Ülke Tv Haber Sunucusu Gözde Özyürek, Akit Tv Haber Müdürü Uğurcan Gökçe ve Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Aslı Köseoğlu olarak belirlendi.

Ekrem Teymur’un moderatörlüğünde bu isimler on beşer dakikalık konuşmalar gerçekleştirdi.

Çalıştay da internet gazeteciliğinin dünü bugünü yarını, dijital medya ve güvenilir habercilik, geleneksel medyadan dijital medyaya geçiş, ajans haberciliği ve internet medyası, sorunsuz iletişim, sosyal medya ve TV haberciliği, dijital çağda yerel medya konuları üzerine konuşmacılar bilgilerini aktardılar. (Haber Merkezi)Içeriii

Editör: MD MEDYA GROUP_