Bingöl’de eğitim veren Ankara Büyükşehir Belediyesi İlkokulu öğrencilerine, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle tüm öğrencilere; Okul çantası, defter, kalem, silgi, boyama kalemleri ve daha birçok malzemeyi içeren setler, öğrencilere hediye edildi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Bingöl’deki başarılı ilkokullarından olan Ankara Büyükşehir Belediyesi İlkokulu öğrencilerine Cumhurbaşkanı Yardımcısı hemşerimiz Cevdet Yılmaz’ın selamıyla karne hediyesi verildi. Hediye olarak; Okul çantası, defter, kalem, silgi, boyama kalemleri ve daha birçok malzemeyi içeren setler, öğrencilere takdim edildi.

ÖĞRENCİLERDEN CEVDET AMCALARINA TEŞEKKÜR

Okulda eğitim gören birinci sınıf öğrencilerinden Yunus Emre Demir ile üçüncü sınıf öğrencilerinden Muhammed Ali Demir görüntülü bir mesaj yayınlayarak; “Çanta ve içindeki hediyeler için Cevdet Amcaya teşekkür ediyoruz. Bingöl’den Selamlar” şeklinde Cevdet Amcalarına teşekkür etti.

Bingöl’e her defasında değer veren jestleri yapmaktan kaçınmayan devlet büyüğümüz hemşehrimiz Cevdet Yılmaz’ın karne hediyesine Bingöl protokolü tarafından tören yapılmaması ya da unutulması ise dikkatlerden kaçmadı.

Editör: MD MEDYA GROUP_