AK Parti Bingöl Milletvekilleri Cevdet Yılmaz ve Feyzi Berdibek, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. Bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Bingöl’de bulunan AK Parti Bingöl Milletvekilleri Cevdet Yılmaz ve Feyzi Berdibek’in ilçe ve belde ziyaretleri devam ediyor. Genç ve Karlıova ilçelerini ziyaret eden Yılmaz ve Berdibek’in ziyareti Ilıcalar Beldesiyle devam etti. AK Parti Bingöl Milletvekilleri Cevdet Yılmaz ve Feyzi Berdibek’e Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, AK Parti Bingöl İl Başkanı Haşim Sağlar ve çok sayıda partili eşlik etti.

Son olarak düzenlenen sahur programında AK Parti heyeti Bingöl’de faaliyet gösteren STK’ların temsilcileriyle bir araya geldi. Sahur programında Bingöl’ü, Türkiye’yi ve Dünya’yı konuştuk diyen Yılmaz, “Bingöl ilimizin STK temsilcileri ile sahur yaptık. Bingöl’ü, Türkiye’yi ve dünyayı konuştuk.” dedi.

AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek ise düzenlenen sahur programında STK temsilcilerinin görüş ve önerilerini dinlediklerini belirterek, “Sivil Toplum Kuruluşlarımızın değerli temsilcileriyle sahur programında bir araya gelerek sohbet etme imkanı bulduk. Kıymetli öneri ve görüşleri için teşekkür ediyor, faaliyetlerinde başarılar diliyoruz.” dedi.

Programda Bingöl’e yapılan yatırımları konuştuklarını söyleyen Belediye Başkanı Erdal Arıkan, “Sivil Toplum Kuruluşlarımızın kıymetli temsilcileriyle sahur programında bir araya geldik. İlimize ve ülkemize ilişkin değerlendirmelerde bulunup, yatırımlarımızı istişare ettik. Katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı. 

Editör: MD MEDYA GROUP_