Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel Yedisu ve Karlıova ilçelerini ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Yücel, ilçe ziyaretleri kapsamında Yedisu ve Karlıova ilçelerini ziyaret ederek ilçedeki çalışmaları yerinde inceledi.

Yücel, Yedisu İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhtesim Tunç, Karlıova İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Yıldız ve İl MEM İnşaat ve Emlak Şube Müdürü Orhan Avcı ile beraber Karlıova İlçesi; Dörtyol, Çukurtepe, Kargapazarı ve şehit İdris Demir İlk/Ortaokuluyla, Karlıova Anadolu Lisesi ve pansiyonunda incelemelerde bulundu. Yücel, Yedisu İlçesinde ise Yedisu YBO ve Çok Programlı Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu ve fiziksel durumlarına ilişkin bilgiler aldı.

ilk olarak Yedisu ve Karlıova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaretlerde bulunana Halil Yücel, İlçe merkezinde bulunan okullara ziyaretlerde bulunarak okul müdürleri ve öğretmenlerle toplantı gerçekleştirerek eğitim öğretim faaliyetleri hakkında istişarelerde bulundu. Yücel, İnşaat ve Emlak Şube Müdürlüğü teknik elemanı ile birlikte okulları gezerek okullarımızın fiziki durumlarını yerinde inceledi.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, “Biz eğitim yuvalarımızın en iyi şekilde olması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve göstereceğiz. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin başarılı olmaları için biz her türlü katkı ve desteği vermeye devam edeceğiz" dedi. (HABER MERKEZİ)

Editör: MD MEDYA GROUP_