Yarışlara katılan Bingöl Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü öğrencileri, 10 altın ve 3 gümüş madalya ile yarışlara damgasını vururken, grup dalında da ikinci oldular. Ulusal ve uluslararası alanında uzman şeflerin katılımıyla gerçekleştirilen yemek yarışması üniversite öğrencilerine bir vizyon kazandırmak için düzenleniyor. Bu yıl 4.’sü düzenlenen organizasyonda Bingöl Üniversitesi Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü öğretim elemanları ve Aşçılık Programı öğrencileri geniş bir katılımla yer aldı.

Yarışmaya Bingöl Üniversitesi, Dicle Üniversitesi, Mardin Artuklu Üniversitesi, Munzur Üniversitesi, Şırnak Üniversitesi, Batman Üniversitesi ve Akdeniz Üniversitesi katıldı.

Bingöl Üniversitesi, Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğretim Elemanları; Öğr. Gör. Ayşe KOÇ APUHAN, Öğr. Gör. Aziz BÜKEY, Öğr. Gör. Handan HAMARAT, Öğr. Gör. Murat GÖRAL, Öğr. Gör. Tuğba BEYAZKAYA, Öğr. Gör. Yusuf GÖKÇEİ, Öğr. Gör. Yusuf BAYATKARA, Aşçılık Programı Yarışmacı ve Desteklemek için orada olan öğrencileri yalnız bırakmadı.

Bireysel kategorilerde Bingöl adına yarışan 13 öğrenciden 10’u altın 3’ü gümüş olmak üzere 13 madalya almaya hak kazandı.

Grup yarışmaya katılan üniversiteler arasından 2. olan Bingöl Üniversitesi gümüş madalya almaya hak kazandı.

Bu ödüller ile Bingöl Üniversitesi, katılımcı üniversiteler arasında en çok Altın Madalya alan üniversite oldu.

Öğrenciler hazırladıkları yemekler hakkında bilgi de verirken yemeklerin hikâyesine de değindiler.

 İşte madalya kazanan öğrenciler ve yemekleri:

Üniversite Kategorisi (Grup) – Gümüş Madalya

(Serdar ÖZDEMİR, Arzu AYERDEM, Yusuf GÜVEN, Muhammed ÖZ)

Çorba: Kuşkonmaz Çorbası

Ana Yemek: Keşkekli Keklik Kapama

Tatlı: Karpatka Tatlısı

Üniversite Kategorisi (Bireysel)

Eda Orhan - Yöresel Yemekler - Kavun Dolması – Altın

Aysel ARDA GÜVEN - Yöresel Yemekler – Zervet – Altın

Tayyip AKBULUT -  Ana Yemek (Et) - Kremalı Mantarlı Bonfile

Büşra ÖZER  - Ana Yemek (Et) - Hasan Paşa Köfte - Altın

Hicran GÜRBÜZ - Ana Yemek (Et) - Kavurmalı Suşhi – Gümüş

Bergen BEKTAŞ - Ana Yemek (Tavuk) - Nar Sos Dolgulu Tavuk Bonfile Sarma – Altın

Melek KILIÇ - Ana Yemek (Tavuk) - Pastırmalı Tavuk Sarma – Gümüş

Necla ALTÜRK - Ana Yemek (Balık) - Kestane Soslu Kremalı Somon – Altın

BÜ’de ‘Etkili ve Nitelikli Öğretim’ Paneli BÜ’de ‘Etkili ve Nitelikli Öğretim’ Paneli

İrfan BEZEKÇİ - Ana Yemek (Balık) - Nar Soslu Bulgur Yatağında Somon– Gümüş Madalya

Usame BUCUKA - Ana Yemek (Balık) - Ispanak Soslu Somon – Altın Madalya

Esra EVRENSEL – Tatlı - İncir Dolması – Altın Madalya

Rumeysa İBİŞ – Tatlı - Panna Cotta – Altın Madalya

Serhat ÖZER - Tatlı - Helva-i Hakani – Altın Madalya (HABER MERKEZİ)