Bingöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmud Arda ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Yeşilay Danışmanlık Merkezi uzmanları gazeteciler cemiyetine nezaket ziyaretinde bulundu.

Yaklaşık 2 yıldır Bingöl’de hizmet verdiklerini belirten Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM)’nin uzmanları, bağımlı ve bağımlı yakınlarına her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.

Verdikleri desteklerin tamamen ücretsiz olduğunu kaydeden uzmanlar, danışmanlık hizmeti almak isteyenlerin 115 nolu hattan ücretsiz başvuru yapıp randevu alabileceklerini söylediler.

Her türlü bağımlılıklra mücadele konusunda destek verilebileceğini ifade eden uzmanlar, kişilerin sosyal becerilerini geliştirmeleriyle birlikte var olan olumsuz alışkanlıklarından kurtulmasını sağlamak için çeşitli etkinlikler ve eğitimler düzenlendiğini aktardılar.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Bingöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmud Arda, Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) uzmanlarına teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_