AK Parti Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, kesin olmayan sonuçlara göre, Bingöl Belediye Başkanı olarak bir kez daha seçilerek şehir tarihinde önemli bir dönüm noktasına imza attı. Arıkan, 51 yıl sonra iki dönem üst üste belediye başkanı seçilen isim oldu.

“AYNI KARARLILIKLA HİZMETLERİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Seçim sonrası ilk açıklamasını yapan Başkan Arıkan, bu önemli başarıyla şehrin gelişimine ve kalkınmasına katkı sağlamak adına kararlılıkla çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

Arıkan: “Şunu çok net söylüyorum; birinci dönem var olan heyecanımız, sizlerin bugün bize verdiği bu önemli sorumlulukla daha artmıştır. Bu dönem inşallah göreceksiniz, hiç zaman kaybetmeden planlamamızı yaparken bu şehrin 50 yıl sonrasını, 100 yıl sonrasını planlayacak ve güçlü bir şehri gelecek nesillere emanet edeceğiz” dedi.

Bingöl’de 9 Köyde Elektrik Kesintisi Olacak Bingöl’de 9 Köyde Elektrik Kesintisi Olacak

ARIKAN’DAN TEŞEKKÜR

Seçim sonucunun hayırlara vesile olmasını dileyip teveccüh gösteren Bingöl halkına teşekkür eden Başkan Arıkan, şunları söyledi;

“51 yıl sonra ilk defa iki dönem üst üste belediye başkanı seçilmemiz, bizlere gösterdiğiniz sonsuz güvenin en açık göstergesi olmakla birlikte, bir milat niteliğindedir.

“Sürdürülebilir bir gelecek” hedefiyle çıktığımız hizmet yolcuğunda, sizlerin gösterdiği kararlılık ve destek, bu zaferin en temel taşıdır.

Şehr-i Bal Diyarı Bingöl’ümüze layıkıyla hizmet etmek için bir önceki dönemde olduğu gibi yine var gücümle çalışacağımızı, şeffaf, adil ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla memleketimizi daha da ileriye taşıyacağımızı bir kez daha belirtmek isterim.

Bu kutlu yolculukta bizleri yalnız bırakmayan Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz başta olmak üzere; Milletvekillerimiz Sn. Feyzi Berdibek, Sn. Zeki Korkutata, İl Başkanımız Sn. Yılmaz Seven, partimizin tüm kademe başkan ve üyelerine, Cumhur İttifakı bileşeni Milliyetçi Hareket Partisi’nin İl Başkanı ve teşkilatlarına, geçmiş dönem milletvekili ve belediye başkanlarımız ile aday adaylarımız ile AK Davaya gönül vermiş isimsiz kahramanlara, sivil toplum örgütlerimize ve siz kıymetli Bingöl halkına tüm destekleriniz için içtenlikle şükranlarımı sunuyorum.

Ayrıca seçim sürecinin sükunetle tamamlanmasında emeği geçen tüm görevlilere de en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.  Sevgi, saygı ve muhabbetle…”

Editör: MD MEDYA GROUP_