Bingöl Belediyesi yeni hizmet binasında kurulan İftar Salonu’nda vatandaşlara hitab eden Vali Ekinci şunları söyledi:

“11 ayın sultanı Ramazan-ı şerifiniz mübarek olsun.

İçinde Kadir Gecesi gibi bin aydan hayırlı bir geceyi barındıran bu ayın ülkemize, İslam Alemine ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

Bugün iftar programımızda sizlerle birlikteyiz.

Belediyemizin, geleneksel hale gelmiş iftar programları üzerinden siz değerli kardeşlerimize sunduğu bu hizmetten dolayı Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Yine, siz değerli hemşehrilerimize iftar sofrasında sıcak bir çorba sunabilmek için koşturan, bu organizasyonda emeği olan Belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Allah kendilerinden razı olsun.

Ramazan ayı rahmet ve mağfiret ayıdır. Ramazan ayı dayanışma ve paylaşma ayıdır. Allah tuttuğumuz oruçları ve cümle ibadetlerimizi kabul etsin. İftar sofralarımızın bereketi, birlik ve beraberliğimizi, dostluk ve kardeşliğimizi daim kılsın. Rahmet ve şifa kaynağı olan yüce kitabımızın aydınlığı üzerimizden eksik olmasın.  

Bizleri Ramazan ayına kavuşturan rabbim, sağlık ve afiyetle, huzur ve güvenle Bayram sabahına da kavuştursun diyor; sizleri en içten duygularımla, saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

İftar programında Vali Ekinci’ye Belediye Başkanı Erdal Arıkan ile başkan yardımcıları eşlik etti. HABER MERKEZİ

Editör: MD MEDYA GROUP_