7-11 Mart 2022 tarihleri arasında Erzurum Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde yapılan ÜNİLİG Salon Futbolu 2. Lig Müsabakalarında, finalde Gümüşhane Üniversitesi Futsal Takımı ile karşılaşan üniversite takımı ikincilik kupasının sahibi oldu.

Final maçında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Y. Erdoğan, Genel Sekreter V. Mesud Öğmen ile Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Ali Rıza Kurtaran takımı yalnız bırakmadı.

“Bu Başarı Bizleri Onurlandırdı”

Futsal takımımızın başarısından dolayı gurur duyduklarını ifade eden Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak, “Bu başarı bizleri onurlandırdı. İnanıyorum ki gelecek yıl gençlerimiz şampiyonluk kupasıyla bizleri daha da mutlu edecekler. Bu vesileyle teknik ekibi, sporcularımızı ve bu başarıda emeği olan herkesi tebrik ediyorum. Nice başarılar diliyorum” dedi.

Antrenörlüğünü Yüksel Kıyak’ın yaptığı futsal takımında oyuncu olarak Faruk Bozyiğit, Kadir Döner, Abdurrahim Elipek, Furkan Bayirkan, Samet Argın, Cuma Bakır, Muhammed Kesmez, Ömer Varol, Dildar Yaşar, Sefa Yıldız ve Çetin Yarar bulunuyor. (Haber Merkezi)