Bingöl Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen ‘Bingöl İli İş İnsanları İstişare Toplantısı’nda, oda üyelerinin talebi doğrultusunda TSE Bingöl Temsilcisinin açılması konusunu Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a ilettiklerini belirten Çintay, taleplerinin olumlu karşılandığını ve yakında zamanda hizmet binasında TSE temsilciliğinin açılacağını ifade etti.

Bingöl’de TSE temsilciliğinin açılmasıyla iş insanlarının bir belge için il dışına gitmekten kurtulacağını ifade eden Çintay, “İletmiş olduğumuz talep için gerekli talimatı veren Ticaret Bakanımız Sn. Mehmet Muş’a ayrıca bu konuda destek sağlayan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sn. Cevdet Yılmaz ve İlimiz Milletvekili Sn. Feyzi Berdibek’e şükranlarımı sunarım.

Bu dönem “Gelişen, Büyüyen ve Güçlenen Bingöl Dönemi” olacaktır. Çok güçlü yönetim kurulu ve meclis üyelerine sahibiz. Üyelerimizden de aldığımız güçle elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizin taahhüdünü vermek isterim.

İş camiasında derdi, sıkıntısı ve sorunu olan küçükten büyüğe tüm firmalarımızı ve iş insanlarımızı, sorunlarını bizlere iletmesi için odamıza davet etmek istiyorum. Güçlü ve nitelikli personel kadromuz ile sizlere her türlü hizmeti sağlamak için buradayız” dedi. (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_