4. Olağan Kongresi’ni gerçekleştiren Bingöl Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden SGK Primler Genel Müdürlüğü Primler Daire Başkanı Yakup Süngü ile Belediye Meclisi eski Üyesi Halim Sugü’yü dernek başkanı Mahmud Arda, Başkan Yardımcısı Ömer Şanlı ile Sekreter Ali Yıldırım karşıladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan SGK Primler Genel Müdürlüğü Primler Daire Başkanı Yakup Sungü, Bingöl Gazeteciler Cemiyeti’nin 4. Olağan Kongresi’nde tekrar başkan seçilen Dernek Başkanı Mahmud Arda ve yeni yönetimi tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

SGK’nın çalışmaları hakkında gazetecilere açıklamalarda bulunan Süngü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklanan Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili de önemli bilgiler aktardı.

Bingöl basınının çalışmalarını takdir ettiğini belirten Süngü, şehre dair yapılan ve yapılacaklar ile ilgili de görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerden dolayı memnuniyetini ifade eden Bingöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmud Arda, SGK Primler Genel Müdürlüğü Primler Daire Başkanı Yakup Süngü ile Belediye Meclisi eski Üyesi Halim Sugü’ye teşekkürlerini iletti. (HABER MERKEZİ)

Editör: MD MEDYA GROUP_