Bingöl’ün tanınan isimlerinden olan Simani Mahallesi Muhtarı Tahsin Çeçen, mahallesi için çalışmalarını sürdürüyor. En önemli çalışmasının su sorunu olduğunu belirten Tahsin Muhtar, Belediye başkanı Erdal Arıkan’dan  temmuz ayında su sorunun çözüleceğinin sözünü aldığını söyledi.

Su, Okul, Park, Durak, İmar, Elektriğin Yer Altına Alınması, Mahalleye Giriş… Sözlerini Aldı

Su sorununun Temmuz ayında çözüleceğinin müjdesini veren Tahsin Muhtar, Milletvekili ve Belediye Başkanına sunduğu dosyada Mahallenin okul ihtiyacı, 3 adet park, mahalle içine servis aracı, bazı bölgelerdeki imar sorunları ve mahalleye birinci duraktan giriş sorunlarını tek tek siyasilerle ikinci kez görüştüğünü söyledi. Tahsin muhtar, Mahalle içine servis aracın için durak kurulumunun tamamlanma aşamasında olduğunu ve bir haftaya kadar servislerin geçiş yapmaya başlayacağının müjdesini verdi. Tahsin Muhtar; “ dosyamda olan diğer sorunları da görüştüm. Mahalleme 3 adet park sözü aldım. Bazı bölgelerdeki imar sorununun çözüleceğinin garantisini aldım. Okul yetersizliğinden bahsettim. Bu sorun için bu yıl çalışacaklarını ve en kısa zamanda çözeceklerini söylediler. Elektriğin yeraltına alınması, Birinci duraktan mahalleye giriş için uzun zamandır uğraşıyorum ve bunun da sonuna geldik çok şükür. Bu sene  bu yolu açacağız.”

Bu Çiçeği Koparmanın Cezası 75 Bin Lira Bu Çiçeği Koparmanın Cezası 75 Bin Lira

MAHALLEM İÇİN ÇABALIYORUM

Tahsin Muhtar, “ mahallem için çabalıyorum. Siyasiler başta olmak üzere tüm yetkililerle sorunları görüştüm ve tüm sorunların çözüleceğinin garantisini aldım. Mahalle sakinleri bana güvensinler. Ben söz aldım dediysem hepsinin peşinde olacağım ve bu yıl içinde büyük kısmını çözeceğim. Mahallemize hayırlı olsun.” dedi.

Editör: MD MEDYA GROUP_