Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bingöl Milletvekili Adayı Metin Keskin, seçime sayılı günler kala seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürmeye devam ediyor. Yaklaşık yirmi aydır Bingöl’de saha çalışmaları yürüten Keskin, aday adaylığı ve adaylık sonrası çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Seçim çalışmaları süresince “çalmadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik gönül” bırakmayacağız mottosuyla sürdürdüğünü söyleyen MHP Bingöl Milletvekili Adayı Keskin, asrın felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş depremlerinden sonra çalışma yöntemlerinin değiştiğini söyledi.

Partisinin Bingöl Seçim Koordinasyon Merkezi önünde açıklamalarda bulunan Keskin, “Ülkemizin yaşadığı felaket hepimizi etkiledi. Kahramanmaraş’ta yaşanan depremin acısı yüreklerimizi dağladı. Hayatını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına ve ülkemizin her bir ferdine baş sağlığı diliyorum. Bu süreçte aday adaylıkları müracaatları başladı. Biz de Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli ve Genel Merkezimizin aldığı kararla aday adaylığı müracaatı için belirlenen bedeli depremin yaralarının sarılması adına bağışta bulunduk. Yine bu yas süreci devam ederken şatafattan uzak bir seçim çalışması kararı aldık. Seçim otobüsü tutmadık, seçim sürecinde yapılacak bütün masrafları deprem bölgesine bağışladık.

Asrın felaketini yaşadığımız bir dönemde bizim önceliğimiz siyasi propaganda değil, insana saygı oldu. Bizim sesimizin ne kadar çıktığına önem vermedik, tek derdimiz var o da sizin için ne kadar haykıracağımız. Seçim çalışmaları süresince siyasi ahlakı bir kenara itmedik. İçinde nezaket, saygı barındıran bir anlayışla siyaset yaptık. Sessiz sedasız azim ve kararlılıkla büyük bir aile olduk. Binlerin kapısını çaldık, sofralarına misafir olduk, gönüllere girdik, binler gönlümüzde yer edindi.” Şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_