Solhan ilçesindeki Boğlan Mahallesi muhtarlığına geçtiğimiz dönem seçilen Fırat Arı, 4 yılda yaptıkları ile mahalle sakinlerinin takdirini kazandı.

Projelerin yanı sıra sosyal desteklerle de halkın gönlünde taht kuran Muhtar Arı, söz verdiği işlerin yüzde 95’i tamamladı.

Yola devam kararı aldığını aktaran Muhtar Fırat Arı; “Solhan Belediye başkanımıza canı gönülden teşekkür ederiz hiçbir şey tesadüf değil. Projelerimizi hayata geçirdik söz verdik ve sözümüzü tutuk yola devam diyelim. Projelerimizin tamamını yaptık. 4 tane çocuk parkı, kanal projemizi yaptırdık, eski doğa çeşmelerimizi yaptık, 20 tandır evi yaptırdık, ziyaret mezarlığımızın yazılarını tadilat ve engeli ve yaya yollarının merdiven ve tadilatını yaptık. Mahallemizin tüm sokak lambalarını kapalı kablo ve trafolarını yeniledik, 2 cami ve camilerimizin tadilatlarını yaptık, Mağdur 15 ailemizin ev yapımı montlaması vb ev tadilatını yaptık, yayla yollarımızın yollarını yaptırdık. Mahallemizin yüzde 98 kanalizasyon sorununu çözdük, Mahallemizin istinat duvarlarını kilitli taşlarını yaptırdık, Tüm yetim ve mağdurları mısın hep yanlarında olduk olacağız, eksiklerimiz var söz verip yapamadığımız kavşak kaldı inşallah uğraşımız devam edecek, Hayvan sulama arklarımızı kazandırdık, Her zaman 28 Ağustos öğrencilerimizin yanında olduk olacağız. 40 adet sandalye ortopedik yatak desteğinde bulunduk. mahallemizde mezarlılarımıza çam fidanlar diktik. Boğlan kavşağımız, doğalgaz, Yol ve onarım işlerimizi yüzde 95 ini yaptık. Çalışmalarımızda her zaman bizi yalnız bırakmayan Solhan belediyesine ve tüm kurumlarımıza teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_