Genç Belediyesi gerçekleştirdiği yatırımların yanı sıra kültür ve sosyal işlerinde de hizmetlerine devam ediyor. İlçe sınırları içerisinde ikamet eden ve tekerlekli sandalye için belediyeye başvuran Oyunlu ailesinin isteğini geri çevirmeyen Genç Belediyesi küçük Miraç'ın hayallerini gerçeğe dönüştürdü.

Alınan tekerlekli sandalye sonrası mutluluğu gözlerinden okunan ve etrafına gülücükler saçan Miraç Oyunlu, belediye yetkililerine teşekkür etti.

“ENGELLERİ AŞTIYSAK NE MUTLU BİZE”

Engellilerin karşılaştığı sorunları çözmek, hayat şartlarını iyileştirmek onları toplum içinde hak ettikleri konuma taşımak için ellerinden gelen desteği sağlayarak her zaman engellilerin yanlarında olacaklarını belirten Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yüksel Barlas, “ “Engelli bireylerimizin hayatındaki engelleri bir nebze olsun azaltabildiysek ne mutlu bize. Engellilerimiz bizim için çok önemli. Onlara dokunmak ve onları hissedebilmek önemlidir. Sosyal belediyecilik rotasında ilçemizde güzelliklere aracıyız, köprüyüz. Elimizdeki tüm imkânları ilçe halkımıza seferber ediyoruz” diye konuştu. (Genç Havadis)

Editör: MD MEDYA GROUP_