Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bingöl İl Başkanlığı; kanaat önderleri, STK temsilcileri ve parti üyeleri ile bir araya geldi. Özel bir işletme gerçekleştirilen toplantı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. MHP Bingöl İl Başkanı Osman Zeki Baran, “Gelin bir olalım, iri olalım, diri olalım. Geleceğimizi el ele, omuz omuza ve hep birlikte inşa edelim.” diyerek birliktelik mesajı verdi.

İl Başkanı Baran, “MHP 2023’te yapılacak seçimler dolayısıyla, geçtiğimiz şubat ayında başlattığı halkla buluşma ve dayanışma toplantılarını büyük bir şevk ve heyecanla sürdürmektedir. Bir yanda ‘Adım Adım 2023; Köyüm Benim Sohbet Toplantıları’nı sürdürürken, diğer yanda vatandaşlarımızla yüz yüze teması esas alan ‘Komşum Nasılsın’ çalışmalarımıza da başladık.

Artık ev ev dolaşıyoruz, kapıları çalıp kalplere misafir oluyoruz. Komşularımızla buluşuyor, hatırlarını soruyor, onları hem dinliyor hem de düşüncelerimizi anlatıyoruz. 2023 yılı için söz birliği, inanç birliği, hedef birliği yapıyoruz.

2023 seçimlerine yönelik başlatılan çalışmalar çerçevesinde, şimdiye kadar yurt çapında anlatma ve aydınlatma toplantıları ‘Köyüm Benim, Komşum Nasılsın ve Ahiler Gününüz Bereketli Olsun’ ziyaretleri ‘Aday Belli Karar Net’ temalı toplantıları gerçekleştirilmiştir.

Bütün bu etkinliklerde, milletimizce partimize ve kadrolarımıza gösterilen alaka ve teveccüh; heyecanımızı kamçılamış, çalışma azmimizi arttırmıştır. Gelin bir olalım, iri olalım, diri olalım. Geleceğimizi el ele, omuz omuza ve hep birlikte inşa edelim.” şeklinde konuştu.

KÖSE: ÇALIŞMALARIMIZIN NİHAİ HEDEFİ 2023 SEÇİMLERİ

MHP MYK Üyesi Doç. Dr. Muhammed Köse ise konuşmasına İl Başkanı ve yönetimine başarılar dileyerek başladı. Parti çalışmaları hakkında bilgi veren Köse, nihai hedeflerinin 2023 seçimleri olduğunu söyledi. Köse, “Milliyetçi Hareket Partimizin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı vesilesiyle bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bende bu vesileyle 4 Ekim’de mazbatasını alarak il başkanı olan ve sonrasında yönetimini kuran değerli il başkanına ve yönetimine üstün başarılar diliyor ve onları yürekten tebrik ediyorum.

Bizler liderimizin emrinde ve onun izinde yaklaşık bir, bir buçuk yıldır önce 4 Eylül’de Sivas’ta başlatılan bölge istişare toplantıları akabinde adım adım 2023 il istişare toplantılarımız, ilçe istişare toplantılarımız, köy benim sohbet toplantıları ve bugünde devam etmekte olan komşu ziyaretleri programlarımız ki bunlara dün bir yenisi eklendi. Bütün bu faaliyetlerimizin nihai hedefi 2023 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimidir.” Dedi.

KESKİN: SATANLARDAN OLMADIK, KAÇANLARDAN OLMADIK

İzmir Narlıdere MHP İlçe Başkanı Metin Keskin, konuşmasında birliktelik mesajları verdi. Keskin, “2023 lider ülke Türkiye hedefiyle yola çıktığına bu yolda Cenabi Allah yar ve yardımcımız olsun. Rabbin varlığımızı, dirliğinizi, birliğimiz daim etsin. Satanlardan olmadık, kaçanlardan olmadık. Tarihi şan ve şerefle dolu, kahramanlık destanlarıyla dolu davamıza, kanla canla mücadele ederek hizmet ettik. Etmeye devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_