Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanlığı tarafından yürütülen “Adım Adım 2023, Köyüm Benim Programı” kapsamında Bingöl’de etkinlikler düzenlendi. “Adım Adım 2023, Köyüm Benim Programı” kapsamında Bingöl’de merkeze bağlı Yenibaşlar, Kumgeçit, Güveçli Köyleri ve Sancak Beldesi ziyaret edildi. Ziyaretlerde, vatandaşların sorun ve talepleri, önerileri dinlendi.

Ziyaretlere; MHP İzmir Milletvekili ve Genel Sekreter Yardımcısı Taner Osmanoğlu, MYK Üyeleri Eyüp Gönültaş ve Muhammed Köse, İl Başkanı Osman Zeki Baran, İl ve İlçe Yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

MHP İl Başkanı Osman Zeki Baran, “Adım Adım 2023, Köyüm Benim Programı” ile ilgili daha önce yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermişti:

“İl İl Anadolu ile başladık, ilçe ilçe Anlatma ve Aydınlatma toplantıları ile Türkiye’nin bütün ilçelerine ulaştık. Şimdi de ‘Adım Adım 2023 Köyüm Benim’ sohbet toplantıları ile köy köy dolaşarak vatandaşlarımızla kucaklaşacağız. Sohbet toplantılarımızda, MHP’nin Türkiye siyasetindeki yerini, 2023 yılı seçimlerinin önemini, Türkiye’nin bölgedeki siyasi ve jeopolitik önemini vatandaşlarımıza anlatacağız.”

Editör: MD MEDYA GROUP_