Milliyetçi hareket Partisi ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’ çerçevesinde Bingöl’de 16 ve 17 Eylül Cuma ve Cumartesi günü program düzenleyeceklerini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol, program kapsamında “Mersin Milletvekilleri Sayın Baki Şimşek ve Sayın Olcay Klavuz, MYK Üyelerimiz Muhammed Köse, Alper Erdem ve Eyüp Gönültaş İlçe Programlarına Cuma Günü Saat:10.00’da Genç İlçemizde Vatandaş ve partililerle bir araya gelecek. Aynı Gün Saat 15:00’ Solhan İlçemizde vatandaş ve partililerle bir araya gelecekler, heyetimiz Cumartesi günü Adaklı İlçemiz ’de saat 10:00’da, Aynı Gün saat 15:00’ Kığı ilçemizde vatandaş ve partililerle bir araya gelecekler.
MHP Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek vekillerimize MYK üyeleri Alper Erdem, Muhammed Köse, Eyyüp Gönültaş, Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol ve Bingöl Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Boğatemur eşlik edecek” ifadelerini kullandı.

“TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”

Başkan Varol, “Allah’ımıza şükürler olsun nerede bir üç hilal varsa, bir sancak varsa milyonlarca sevdalıları, gönüldaşlar hep birlikte bu üç hilalimizin sancağımızın altına toplanıyor. Milliyetçi Hareket Partisi basta liderimiz olmak üzere biz onun dava arkadaşı, yol arkadaşı olarak her zaman devlet dedik, millet dedik, bayrak dedik, ezan dedik. Karşılıksız bu ülkeyi seviyoruz. Malumunuz ülkemiz içerisine girmiş hain terör örgütlerinin başında FETÖ olmak üzere ülkemiz içerisinde birçok açıdan gizli savaşlara neden olmuşlardır. Bizler 15 Temmuz’dan önce ülkemizin milletimizin yanında dik duruş göstermiş sonrada hain darbe girişinden sonra genel başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız iradesiyle geleceğe ışık tutmak anlamında beka sorununu ortadan kaldırmak adına pazara kadar değil mezara kadar bir beraberliğe liderlerimiz imza atmışlardır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti 15 Temmuz’dan sonra dünyaya kafa tutan, dünyaya yön veren bir devlet olmuştur.

16 Eylül Cuma Günü ve 17 Eylül Cumartesi Günü yapılacak olan Adım Adım 2023 ilçe ilçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarımıza tüm vatandaşlarımız ve partililerimiz davetlidir.”

Editör: MD MEDYA GROUP_