Efeler Ligi’ndeki temsilcimiz Solhan Spor’da sezon başındaki kadronun neredeyse yarısı değişirken, gelen sporcularla da istenilen sonuçlar gelmeyince ligde oynanan son Galatasaray maçı sonrası takımın teknik direktörü Mehmet Şahin ile yollar ayrıldı.

Geçtiğimiz sezon ilk kez yer aldığı Efeler Ligi’nde ligde kalmayı son haftalarda başaran ancak bu sezon oldukça kötü bir giriş yaptı. Ligde ve kupa arka arkaya 9 resmi maçta galip gelemeyen, ilk setini 7. resmi maçında alan Solhan Spor’da sezon başında baştan sona yenilenen kadronun yarsı değiştirmesine rağmen 11. maçlar sonunda 2 galibiyeti bulunan Bingöl temsilcisinde teknik direktör Mehmet Şahin ile yollar ayrıldı.

Yeşil beyazlı Bingöl temsilcisi konu ile ilgili olarak kulübün sosyal medya hesaplarından şu açıklamayı yaptı:

‘Başantrenörümüz Mehmet Şahin ile karşılıklı anlaşma suretiyle yollarımız ayrılmıştır. Mehmet Şahin Hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz. 2017-18 Sezonunun son haftalarında anlaştığımız ve aynı sezon Efeler Ligi yolunda bizlere Final heyecanı yaşatan, bir sezon sonra 2019-20 Sezonunda tekrar takımımızın başına geçerek Efeler Ligine çıkmamızın baş mimarı olan, Efeler Ligi’nde geçirdiğimiz bu iki sezon takımımızın başında bulunan Başantrenörümüz Mehmet Şahin ile karşılıklı anlaşma suretiyle yollarımız ayrılmıştır.
Beraber geçirdiğimiz 4 sezon boyunca takımımızda iz bırakarak katkı sunan Mehmet Şahin Hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz.
Konu ile ilgili Mehmet Şahin Hocamız, şu ifadeleri kullandı: “Bingöl Solhan Spor’daki görevimden bugün itibariyle istifa etmiş durumdayım. Bugüne kadar bana görevimde yardımcı olan Başkanım Ziya Sözen ve bütün çalışma yıllarımda yardımcı olanlara teşekkür ederim.’ HABER MERKEZİ

Editör: MD MEDYA GROUP_