Yeniden Refah Partisi Bingöl Merkez İlçe 2. Olağan Kongresi yapıldı. Yapılan kongrede tek liste olarak seçime giren Abdurrahman Koçakelçi Bingöl Merkez İlçe Başkanlığına seçildi.

Yeniden Refah Partisi Bingöl Merkez İlçe 2. Olağan Kongresi 30 Ocak 2022 pazar günü saat 13.00da Bingöl Merkez Royal Kına Salonunda yapıldı.

Yeniden Refah Partisi Bingöl İl Başkanı Mahfuz Arslan ile Genç İlçe Başkanı Mehmet Çatkın ve Solhan İlçe Başkanı Abdullah Bildik ile STK temsilcileri, Partinin il ve ilçe teşkilat mensupları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

İstiklal Marşının okunması ile başlayan kongrenin divan üyeliğini Yeniden Refah Partisi Bingöl Kurucu İl Başkanı ve Genel Merkez İl Sorumlularından İsmail Yeter'in yaptığı kongrede Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Koçakelçi ve İl Başkanı Mahfuz Arslan birer konuşma yaptılar.

Üzerinden 29 Yıl Geçti, 33 Askerin Acısı Hala Geçmedi Üzerinden 29 Yıl Geçti, 33 Askerin Acısı Hala Geçmedi

1969 yılında Merhum Necmettin Erbakan ile başlayan Milli Görüş'ün bir çok sıkıntılara rağmen güzel ve kalıcı hizmetler yaptığını anımsatarak aynı yolda mücadele etmenin mutluğunu yaşadıklarını aktarıp yeni dönemde de aynı hizmetleri yapmak için çalışacaklarını ifade etti.

İl Başkanı Aslan ise salondaki heyecanın artarak devam edeceğini belirtip her çalışmaya muhalefet etmek yerine doğru yapılan hizmetleri taktir edip yanlışları da eleştireceklerini ifade edip kongrenin hayırlı olmasını diledi.

Konuşmalardan sonra yapılan seçimde Yeniden Refah Partisi Bingöl Merkez İlçe Başkanlığına Abdurrahman Koçakelçi seçildi. HABER MERKEZİ