Bingöllü İş İnsanı Metin Kaya iftar programı düzenledi. Yoğun bir katılımın olduğu iftar programına iş insanları, kanaat önderleri,  STK temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Maneviyatı yüksek bir ayda hemşerileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Kaya, “Ramazan ayının manevi ikliminde  eşlerimiz ve dostlarımızla, yani insanımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Büyüklerimizle bir araya geldik, dostlarımızla bir araya geldik. Eski günleri yad ettik. Belki de en önemlisi genç kardeşlerimize abilik yapmaya çalışıp onları dinledik, sorunlarına nasıl çare olabileceğimiz, onlara daha iyi bir geleceği nasıl sunabileceğimiz üzerine konuşmalar gerçekleştirdik. Bu mübarek ayda bizleri kırmayıp, davetimize icabet eden ya da çeşitli nedenlerden dolayı gelemeyen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Her zaman hemşerilerinin yanında olmaya çalıştığını söyleyen Kaya, “Şimdiye kadar gerek Bingöl’de gerek Bingöl dışında hemşerilerimizin yanında olmaya çalıştık bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz. Onları dinledik, yeri geldi onlar bizi dinledi. Sorunları çözmeye yönelik çalışmalarımız oldu. Bu mübarek ayda tek duamız ve temennimiz birlik ve beraberliğimizin bozulmamasıdır.  Gençlerimizin de bu birliği, dayanışmayı, kardeşliği devam ettirmelerini diliyoruz. Tıpkı bugün olduğu gibi soframız bir, gönlümüz bir, kardeşliğimiz ve birliğimiz daim olsun inşallah.” şeklinde konuştu.

Editör: MD MEDYA GROUP_