Geçtiğimiz haftalarda finali yapılan Valilik Kardeşlik Turnuvasında şampiyon olan Madrag spora, İl Özel İdaresi’nden destek geldi. Takım, Genel Sekreter Enes Üçgül’ü makamında ziyaret ederek, desteklerden dolayı da teşekkür etti.

Madrag Spor’dan yapılan açıklamada, “Madrag spor olarak yıllardır bu turnuvaya giriyoruz. Yeri geldi yenildik ama hep inandık. 3 bin TL’ye buraya kadar geldik. Gençlerimiz sokaklarda boş dolaşmasın diye bizler spordan vazgeçmedik. Muhtarımız ve başkanımız aldığı maaşı ile gençlere desteklere oldu. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Enes Üçgül’e de bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” denildi.

İl Özel İdaresi olarak alt ve üst yapı çalışmaları kadar sportif faaliyetlere de destek verdiklerini söyleyen Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yunus Bolluk, “Göreve geldiğimizden bu yana birimimizi aktif olarak çalıştırmaya gayret gösterdik. Gerek Genel Sekreterimiz Enes Bey olsun gerekse diğer çalışma arkadaşlarımız olsun, her daim sporun ve sporu seven her vatandaşımıza destek olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi. (Haber Merkezi)