Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genç ilçesinde halk buluşması düzenledi. Buluşmaya Milliyetçi Hareket Partisi Bingöl (MHP) Milletvekili adayları Doç. Dr. Muhammed Köse, Ekrem Çiftçi, MHP Bingöl İl Başkanı Osman Baran, Ülkü Ocakları Genel Sekreteri Muhammed Suat Uzun, ilçe teşkilatları ve binlerce Gençli vatandaş katıldı.

Aday listeleri açıklandığında ilk önce Genç’e geldiğini söyleyen Keskin, “Dedim ki Allah'ın izniyle Gençten yakacağımız ateş bütün Bingöl'ü saracak. Şimdi sizlere soruyorum. Genç’te ateş yaktık mı? Bütün dünyayı saracak mı? Şimdi diğer vekil adayları size ulusal politikamızla alakalı sorunları dile getireceklerdir. Buradan ben Bingöl'le alakalı birkaç bir şey konuşmak istiyorum. Öncelikle şunu söyleyeyim. Yapılan anketlerde Bingöl’de biriz. Gençte biriz. Solhan’da biz. Bize verilen oy boşa gidecekmiş. Algı yapıyorlar. Biz meclisteyiz inşallah. O yüzden lütfen algıya kapılmayın. Lütfen hiçbir şekilde kendinizi değersiz hissettirenlere kanmayın. Siz hepiniz birer değersiniz. Hepiniz birer cevhersiniz Hepiniz Genç’in öz evladısınız. 20 ay önce bir kar tanesiydik. Yuvarlana yuvarlana çığ olduk arkadaşlar” dedi. 

Keskin, konuşmasının devamında şöyle konuştu: “Şimdi maçı Allah'ın izniyle inşallah 14 Mayıs saat 17:00’da sandıklar açıklandığında Türkiye'de Bingöl'den Milliyetçi Hareket Partisi bunu şöyle hazırlanacak. Diyorlar ki genç kararını değiştirir. Son üç günde neler olur belli bakacağız. Ben de diyorum ki bir Gençli olarak bizi satın alacak para yok. Bizi değiştirecek daha bir insan evladı yok. Kimseye minnet altında değiliz. Sadece Gençle alakalı değil arkadaşlar. Bütün dünyanın her ferdi benim abim, kardeşim, ablam, bacım, anam, babamdır, herkese eşit ölçüde mesafede yakındır. Herkes hak ettiği değeri görecek. Hiç kimse devlet kapılarında minnet etmek için el bağlamayacak. Sizin öz haklarınız hepsi size verilecek. Hepsi Bizler sayın liderimiz Devlet Bahçeli'nin dediği gibi önce ülkem devletin, milletim, partim ve ben anlayışımız.”

Editör: MD MEDYA GROUP_