Yurt genelinde yaptığı yardım çalışmaları kapsamında yetim, mağdur ve muhtaçlara ulaşan Umut Kervanı, yardım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Yaptığı hayırlı hizmetlerle adını duyuran Umut Kervanı Vakfı Üyesi Bingöl Umut Kervanı İnsani Yardım ve Eğitim Kültür Derneği (Bingöl Umut Kervanı Derneği) Genç İlçe Temsilciliği, ilçede bulunan ihtiyaç sahibi 29 aileye gıda yardımında bulundu.

Konu ile ilgili yazılı açıklama yapan Bingöl Umut Kervanı Derneği Genç İlçe Temsilcisi Mücahit Arıboğa, “Bingöl Umut Kervanı Derneği olarak, zengin ve muhtaçlar arasında köprü vazifesini görmeye devam ediyoruz. Hayırlara köprü olan Bingöl Umut Kervanı Derneği; Şartların ağırlığına rağmen en zor durumlarda dahi yoksul kardeşlerimizin dertlerine eldeki imkanlar dahilinde derman olma gayretindedir. Umut Kervanı, duyarlı ve yardımsever halkımızın yoksul ve fakire açılan kapısıdır. Bizler Genç’te fakir zengin arasında köprü görevini görmekteyiz. Hayırseverlerin yaptığı destek sonrası İlçemizdeki ihtiyaç sahibi 29 ailemize gıda yardımında bulunduk.  Gelin hep beraber umutlu gözlerle yolumuzu gözleyen muhtaçların umudu olalım. Bu çalışmalarda emeği geçen herkesten Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

Arıboğa, son olarak kendilerine ulaşmak isteyen hayırseverler için iletişim bilgilerini şu şekilde paylaştı: “IBAN : 520001000360482830765001 İrtibat Telefon : 05411231200” (HABER MERKEZİ)