Genç ilçesinde spor kulüplerinin uzun zamandır beklediği stadyum ışıklandırması yapıldı. Amatör Ligde mücadele eden 5 futbol kulübü emeği geçenlere teşekkür etti.

Bin seyirci kapasiteli olan Genç Şehir Stadyumu ışıklandırma sistemine kavuştu. Uzun yıllardır kulüpler tarafından talep edilen stadyumun ışıklandırılması işi sonunda yapıldı. Kaymakam Yusuf Kaptanoğlunun girişimleri sonucu stadyum ışıklandırmaya kavuşurken, Bingöl Amatör liginde mücadele eden 5 futbol kulübü de emeği geçenlere teşekkür etti.

EMEĞİ GEÇENLERİ TEBRİK EDİYORUZ

Yapılan ışıklandırma ile beraber akşamları da antrenman yapabilecek imkana kavuştuklarını belirten spor kulüpleri, İlçe Stadyumunun ışıklandırılması ile birlikte ilçe futbol takımlarımız akşamları da futbol karşılaşmalarını oynayabilecek, idmanlarını burada yapabilecektir. Bu güzel hizmeti ilçemize kazandırdıkları için Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu’na Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlüğümüze  Genç Belediyemize TEDAŞ yetkililerine ve İş insanımız Fehmi Gönül’e çok teşekkür ederiz. HABER: GENÇ HAVADİS

Editör: MD MEDYA GROUP_