Yeni bir sürece giren Türkiye 14 Mayıs 2023'te yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimlerine odaklandı, siyasi partilerde aday adaylığı süreci başlarken, Bingöl'de vatandaşlar siyasi alanda yeni yüzler görmek istediklerini her platformda dile getiriyor.

Memleketi olan Bingöl’e gelip bir çok hayır işinde bulunup, eğitim konusunda birçok okullara dokunuş sağlayan ve birçok projesi olan Fesih Zeki Mert, DEVA Partisinden aday adaylığı için müracaatını yaparak hayırlara vesile olmasını diledi.

Aday adaylığı müracaatını DEVA Partisi il başkanı Sinan Baylas'a sunan Mert, "Yoksulluk kaderimiz değil, işsizlik kaderimiz değil, ötelenmek, bir kenara atılmak bizim kaderimiz değil. Kötü yönetilmek kaderimiz değil. Hep beraber bolluk içinde yaşamak için geliyoruz. Sizlerle omuz omuza iş fırsatları yaratmak, gençlerimizin yüzünü güldürmek için geliyoruz. Cesuruz ve hazırız.

28. Dönem Milletvekilliği seçimleri için DEVA Partisinden adaylık başvurumu DEVA Partisi il başkanlığında il başkanımız sayın Sinan Baylas'a sundum. Memleketinize ve Bingöl'e hayırlı olsun" dedi.

Editör: MD MEDYA GROUP_