Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Bingöl’e yaptığı teşekkür ziyareti kapsamında Tavz Derneğini de ziyaret etti.  Dernek Başkanı Yılmaz Araç ve yönetimi Erbakan’ı karşıladı.

Dernek Başkanı Yılmaz Araç, Fatih Erbakan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirip Milli görüş hareketinin ve Erbakan hocanın tavz toplumunda önemli bir yeri olduğunu belirtti.

TAVZ AİLESİYLE HEMHAL OLACAĞIZ

Bugün burada Bingöl’ün bize verdiği destek için teşekkür ziyareti gerçekleştirdik. Esnafımızla halkımızla teşkilatımızla buluştuk. Bu vesileyle geniş bir coğrafyayı geniş bir aileyi temsil eden Tavz ailesinin sivil toplum kuruluşu Tavz Der’e bir teşekkür ziyareti de gerçekleştirmiş olduk.  Erbakan hocamızla bir geçmişi olan Tavz ailemizi bizlerde yeniden refah partisi olarak bu bölgeyi, aileyi yalnız bırakmayacağız. Dertleriyle dertleneceğiz, hemhal olacağız. Tavz ailesinin Erbakan hocamızla uzun yıllar oluşturduğu bu bağı, yeni dönemde de bizler de devam ettireceğiz. Ev sahipliğinden ötürü bir kez daha teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda hayırlı vesile ile tekrar kucaklaşmayı diliyoruz.

TAVZ KÖYLERİNİN SORUNLARI RAPOR HALİNDE VERİLDİ

Tavz Derneği Başkanı Yılmaz Araç, Erbakan’a Tavz Köylerinin hizmet talebini oluşturan, sorunların ayrıntılarının paylaşıldığı bir rapor sundu.

Erbakan raporu inceleyeceğini ve sorunlarla ilgileneceğini söyledi.

Arslan: “ İsrail'in Devlet Gibi Değil, Örgüt Gibi Hareket Ediyor” Arslan: “ İsrail'in Devlet Gibi Değil, Örgüt Gibi Hareket Ediyor”