Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın sosyal medya hesabından Bingöl  Ülkü Ocakları Başkanlığı'nda yapılan Bayrak değişimiyle ilgili yapılan açıklamada, ''Ülkü Ocakları Bingöl İl Başkanlığına Osman Bürlükkara atanmıştır. Yeni görevinde başarılar diler, görevini devreden Mesut Boğatemur ve geçmiş dönemlerde Ülkü Ocakları Bingöl İl Başkanlığı yapan tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ederiz.'' denildi.

BOĞATEMUR, “YOL ARKADAŞIMA DEVRETTİM”

Bingöl Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini devreden Mesut Boğatemur, görevi devretmesiyle ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Yaklaşık 4 yıldır sürdürmekte olduğum Bingöl Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevimi bugün itibariyle dava ve yol arkadaşım Osman Bürlükkara Başkanımıza devretmiş bulunmaktayım. Başta Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendiye, Genel Merkez Yöneticilerimize ve beraber hizmet tttiğimiz Bingöl Ülkü Ocakları İl Yönetimindeki kıymetli dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Son nefesime kadar varolsun Ülkü Ocakları.'' dedi.

OSMAN BÜRLÜKKARA ATAMADAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı Bingöl Ülkü Ocakları'na Başkan olarak atanan Osman Bürlükkara, göreve atanmasıyla ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Bingöl Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini devralmış bulunmaktayım. Başta bu görevi şahsıma layık gören Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendiye ve beraber yol yürümekten onur duyduğum Bingöl Ülkü Ocakları İl Başkanım Sayın Mesut Boğatemur'a teşekkür ediyorum.'' dedi.

Editör: MD MEDYA GROUP_