Her yılın son haftasında düzenlediği ve Bingöl’de öne çıkan kamu kurum/kuruluş ve kişilere verilecek ödülleri belirlemek için STK’lar, Basın ve kamuoyu ile istişare eden  Bingöl Tavz Der, bu yıl düzenleyeceği 12. Geleneksel Başarı Ödülleri Gecesinin çalışmalarını sürdürüyor. Bu görkemli gecenin tarihi belli oldu. 30 Aralık Saat 19.00’da Bingöl Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenecek.

BAŞARI TAKDİR EDİLMELİ

Konu ile ilgili açıklama yapan Dernek yönetimi, pandemi nedeniyle çalışmalara ara vermiştik. Geleneksel hale getirdiğimiz başarı ödülleri gecesinin çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyoruz. Bingöl’de başarılı çalışma yapan, bu çalışmalarla öne çıkanlara ödül vermek, onları onure etmek yeni başarıları ortaya çıkarmak için önemli bir araçtır.

ÇOK HEYECANLIYIZ

Geleneksel hale getirdiğimiz Başarı ödülleri gecesinin bu yıl 12.’sini düzenlemekten dolayı çok heyecanlıyız. Koca 12 program, yıllarca verdiğimiz emek, Bingöllülerin sahiplenmesiyle daha önemli bir noktaya geldi. Bu yıl Bingöl plakasına da geldik. Bunun için de ayrı heyecanlıyız. (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_