Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından enkaz kaldırma ve arama kurtarma çalışmaları aralıksız ve yoğun şekilde devam ederken, depremzedeler için nakdi ve ayni yardım kampanyaları da bir seferberlik ruhuyla sürüyor.

Depremin yaşandığı ilk andan itibaren toplanan yardımların deprem bölgelerine ücretsiz bir şekilde taşınmasında gösterdiği büyük fedakarlık ile gönülleri fetheden Veysel Beri, Beri Lojistik şirketinin bünyesinde yer alan 14 tırdan sekizini Bingöl'den, dördünü ise Avrupa'da toplanan yardımların deprem bölgelerine taşınmasında kullandı. Toplanacak yardımların kendilerine ait tırlar ile ücretsiz bir şekilde taşınmaya devam edeceğini belirten Beri'nin bu örnek davranışı ise büyük takdir topladı.

BERİ: "YAŞANILAN ACIYI BİNGÖLLÜLER ÇOK İYİ BİLİR O YÜZDEN NE YAPSAK AZ KALIR"

Depremin ne olduğunu en iyi Bingöl halkının  bildiğini ve yardımların da bu minvalde yapıldığını ifade eden genç iş insanı Veysel Beri, "Afetin ilk anından itibaren Bingöl'de bir yardım seferberliği başlatıldı. Kamu kurum ve kuruluşlarımız ile vatandaşlarımız da bütçelerinden daha fazlasını depremzede kardeşlerimiz için harcadı ve harcamaya da devam edeceğiz. Toplanan yardımların taşınması işinde ise bizler Beri Lojistik olarak sorumluluk alarak elimizden gelen desteği verdik ve vermeyede devam edeceğiz. Gün birlik olma ve yaraları hep birlikte sarma günüdür. Rabbim, depremzede kardeşlerimiz için en ufak katkıyı sunan herkesten binlerce kez razı olsun. İnşallah Bingöl halkı olarak yardımlarımıza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Editör: MD MEDYA GROUP_