AK Parti Bingöl İl başkanlığı görevine atanan Av. Yılmaz Seven, il başkanlığı mazbatasını AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’den aldı. Mazbata takdimine eski İl Başkanı Haşim Sağlar da eşlik etti.

Seven, sosyal medya hesabından şunları söyledi;

“Büyük bir onur ve gururla görev aldığım Ak Parti ailemizde bugün itibariyle Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensip ve oluruyla Bingöl İl Başkanlığı şahsıma tevdi edildi. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanı Yardımcımıza, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımıza, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, Meclis üyelerimize, yol arkadaşlarımıza ve kıymetli teşkilatımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bingöl için yarın değil hemen şimdi diyerek hep beraber çalışma vakti. Rabbim bizleri mahcup etmesin.”

AK PARTİ’DE 6 İL BAŞKANLIĞINA ATAMA
AK Parti Teşkilat Başkanlığının sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Adana İl Başkanlığına Ozan Gülaçtı, Bingöl İl Başkanlığına Yılmaz Seven, Bitlis İl Başkanlığına Kadir Köstekçi, Hakkari İl Başkanlığına Zeydin Kaya, Şanlıurfa İl Başkanlığına Ali İhsan Delioğlu, Çankırı İl Başkanlığına Koray Erdoğan’ın atandığı bildirildi.
Açıklamada, bu illerde görev yapan eski il başkanlarına, bugüne kadar gösterdikleri özverili çalışma ve gayretleri dolayısıyla teşekkür edildi, yeni il başkanlarına da başarılar dilendi.

Editör: MD MEDYA GROUP_