Adanademirspor Futbol Okulunun idmanını izledikten sonra öğrencilere yakın ilgi gösteren Zengin; Bingöl'ün memleketi olmasından dolayı Bingöl Futbol Okulu öğrencilerinin  kendisi için apayrı bir yerinin olduğunu aktardı. Devamında kulüp değerleri ile öğrencilerin eğitim hayatları ve beslenme konularında öğrencilerle sohbet eden Zengin, Adanademirspor Kulübü ile ilgili öğrencilere sorulan tüm soruları yanıtlayan minik futbolcu adayına Belhanda imzalı forma hediye etti.

Bingöl Adanademirspor Futbol Okulu Koordinatörü Muhammed Kılıç'a okulla ilgili bilgi aldıktan sonra okulun 2010 doğumlu yetenekli oyuncuları Arda Baynal ve Yusuf Kılıçarslan'ı daha kapsamlı  denenmek üzere Adana'ya davet etti.

Okul Öğrencileriyle hatıra fotoğrafı çektikten sonra ayağının tozuyla Bingöl ASKF Başkanı Ali Ekber Alimoğlu'nu  ziyaret eden Zengin, Bingöl amatör futboluyla ilgili bilgilendirildikten sonra ASKF Başkanı Ali Ekber Alimoğlu'na Mario Bolatelli imzalı formasını hediye ederek Van'da bulunan Adanademirspor Futbol Okullarını ziyaret için Van'a geçeceğini aktardı.

Adanademirspor Akademi Direktörü Özgür Zengin Futbol Okulunu Ziyaret Etti (4)