12 Bingölspor Ziraat Türkiye Kupasına Veda Etti 12 Bingölspor Ziraat Türkiye Kupasına Veda Etti

Kura kriziyle kupa dışı bırakılan ve daha sonra yapılan düzeltmeyle yeniden Ziraat Türkiye Kupası'na dahil edilen 12Bingölspor ve Meskan Ölmez Madencilik Hakkâri Zap Spor, kupanın ilk haftasında karşılaşıyor. 12 Bingölspor Kulübü'nden yapılan duyuruda, Ziraat Türkiye Kupası ilk haftasında 12Bingölspor ve Meskan Ölmez Madencilik Hakkâri Zap Spor arasındaki mücadelenin 17 Eylül 2023 Pazar günü Bingöl Şehir Stadyumu'nda oynanacağı, maç saatinin açıklanmasının ardından gelişmeleri kamuoyu ile paylaşacakları belirtildi.

Büyük bir hazırlık süreci ve oluşturulan güçlü kadroyla ilk kez resmi bir müsabakaya çıkacak olan yeşil beyazlı ekibin hedefi, sahadan mutlak galibiyetle ayrılarak BAL ligi için de moral bulmak.

TARAFTARA DESTEK ÇAĞRISI

İlk sınavına yüksel moralli çıkmaya hazırlanan 12Bingölspor'un tribünlerde yalnız bırakılmaması çağrısında bulunan kulüp yönetimi; “Şehrin bütünleştiğini, takımın sahiplenildiğini ve yakılan meşalenin şampiyonluk hedefine taşınacağını göstermek için tüm sporseverlerimizi ve kıymetli halkımızı 17 Eylül 2023 Pazar günü Bingöl Şehir Stadyumu'nda buluşmaya davet ediyoruz” açıklamasında bulundu. (Haber Merkezi)