Kulüp Başkanı M. Engin Özturan ve yönetimin de katılımıyla başlayan kamp çalışmalarında teknik heyet ve futbolcuların moralli olduğu gözlendi. Bingöllü taraftarlar da kampı ziyaret ederek takıma desteklerini sunarken, yeni sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan temsilcimizde, taraftarın bu hareketi teknik heyet ve futbolcuları sevindirdi.

“TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK”

Bolu Kozlu Otel’de kamp çalışmalarını yerinde takip eden kulüp Başkanı M. Engin Özturan, “Hedefimiz şampiyon olup 3. Lige çıkmak. Tabi orda asansör bir takım olmaktan ziyade her sene bir üst lig için mücadele eden bir takım olacağız. Tek ihtiyacımız olan kadim şehrimiz Bingölümüzün kendi takımını sahiplenmesi. Ta burada Bolu’da taraftarların antrenmana gelip gösterdikleri destek bizleri çok duygulandırdı. Biz bu inancın karşılığını vermek için elimizden geleni yapacağız. Teknik ekibimiz  ve sporcularımı yavaş yavaş kaynaşıyor. Bir ekip ruhunu yakaladığımız zaman zaten sportif başarı da gelecektir.” dedi.

“SÜPER LİGDE BU DESTEK YOK”

 Bingöl’ün bir spor şehri olmak için çok yüksek potansiyele sahip olduğunu belirten Teknik Direktör Erhan Koç, “İnanın taraftarımızın Bingöl’den bin kilometre uzakta bir antrenmana gelip bizlere gösterdiği bu sevgiyi çoğu süper lig ekibinde göremezsiniz. Şehirle ve taraftarla bütünleştiğimiz zaman başaramayacağımız şey yok. Bu sezon hedefimiz net. Bu taraftara şampiyonluk yakışır. Yönetimimiz de her zaman yanımızda ve bizlere desteklerini gösteriyor. Biz de burada hazırlıklarımızı sürdürüp, birkaç hazırlık maçı yaptıktan sonra sezona güçlü bir giriş yapmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)

Editör: MD MEDYA GROUP_