Bingöl Umut Kervanı Derneği Genç İlçe Temsilcisi Mücahit Arıboğa, öğrencilerin mutluluğuna vesile olmak için duyarlı vatandaşlara çağrıda bulundu.

Kırtasiye paketi bedelinin 250 TL olduğunu ifade eden Arıboğa, hayırseverlerden destek beklediklerini belirterek, “Bingöl Umut kervanı Derneği Genç Temsilciliği olarak, maddi imkanları yetersiz öğrencilerimize eğitim desteği vermekteyiz. Geleceğimiz aydınlatacak ve yön verecek öğrencilerimize eğitim desteği vererek yarınlarımıza umut olabilirsiniz. Eğitim Desteği 250 TL’dir” dedi.

BU MUTLULUĞA ORTAK OLALIM

‘Yarınlara Umutla’ sloganıyla öğrencilerin eğitimine destek sunduklarını dile getiren Arıboğa, “Her yıl, eğitime destek paketi adı altında düzenli olarak öğrencilerimize kırtasiye yardımı yapıyoruz. İlçemizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin kırtasiye yükünü, eğitim yükünü hafifletmek adına Umut Kervanı olarak hayırseverlerimize ‘Yarınlara Umutla’ sloganıyla çalışma başlattık. Genç İlçemizde tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kırtasiye yardımının dağıtımına başladık. Hayırsever vatandaşlarımıza çağrımız bu öğrencilere kol kanat gerelim. Sizlerde öğrencilerimize ‘Bir Umut Olmak’ istemez misiniz? Gelin hep birlikte İlçemizdeki bu çocuklarımızı sevindirelim” diye konuştu.

Arıboğa, son olarak kendilerine ulaşmak isteyen hayırseverler için iletişim bilgilerini şu şekilde paylaştı: “İrtibat Telefon : 05411231200” (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_