Gazeteci yazar Küresel Gazeteciler Konseyi Denetleme Kurulu Başkanı aynı zamanda İçişleri Bakanlığı Kardeşlik Projeleri Genel Koordinatörü Ahmet Külekçi, Küresel Gazeteciler Konseyi Bingöl Temsilcisi Mahfuz Demir ile birlikte Bingöl Belediye başkanı Erdal Arıkan'ı makamında ziyaret etti.

HEM İYİ BİR YÖNETİCİ HEM DE GÜZEL İNSAN

Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan ile Güneydoğu  ve Doğu Anadolu Bölgesi ile Karadeniz Bölgesi  kardeş şehirler projesi kapsamında tanıştığını dile getiren Gazeteci yazar Ahmet Külekçi o dönemde Gençlik ve Spor İl Müdürü olan Erdal başkanın başarılı çalışmalarına ve samimiyetine hayran kaldığını dile getirdi.

BİNGÖL BAŞKANINA SAHİP ÇIKIYOR

Erdal Arıkan'ın Bingöl de Belediye Başkanı olduktan sonra Bingöl için çok güzel hizmetleri olduğunu belirten Külekçi "Bingöl halkı Belediye başkanımızın kıymetini biliyor sahip çıkıyor buna çok sevindim. Çünkü bunu hak ediyor. Bingöl Belediye yeni binası da hayırlı olsun.Son derece modern ve muhteşem bir tesis olmuş " dedi.

BASARIYI SAHİPLENMEK GEREKLİ

Bingöl için projeler üreten istihdam alanları yaratan alt yapı çalışmaları ile şehrin marka değerini yükselten Bingöl Belediye başkanı Erdal Arıkan kardeşimizi ülkenin bir evladı olarak kutluyor kendisini daha güzel yerlerde görmek isterim şeklinde konuşan Ahmet Külekçi " Samimiyet liyakat güven saygı ve sevgi parolası ile hizmet eden tüm yerel yöneticileri baş tacı yapmak gerek. Erdal başkanımız bu noktada sadece Bingöl değil bölge halkı için kazanımdır dedi.