Genç ilçesine atandığı günden bu yana başarılı işlere imza atan ve sürekli olarak halkın içerisinde yer alan Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu, resmi işlerden arta kalan zamanı, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek değerlendiriyor. Gençleri de ihmal etmeyen Kaptanoğlu, bir araya geldiği gençlerin sorun ve taleplerini ilk ağızdan dinliyor ve çözüm bulmaya çalışıyor.

“MESAİ MEFHUMU GÖZETMİYOR”

İlçeye atandığı ilk andan itibaren “Aşkınan çalışan yorulmaz” şiarıyla çalışan ve başarılı işlere imza atarak vatandaşların gönüllerine dokunmayı bilen Kaptanoğlu, son olarak  ‘Gençlik Buluşması' adı altında gençlerle bir araya geldi. Yaklaşık 4 saat süren toplantıda Kaptanoğlu,  sorun ve talepleri dinleyip not aldı.İlçemizle ilgili beklenti ve hayallerden geleceğe dair planlara dair pek çok konunun sohbet ortamında masaya yatırıldığı buluşma yaklaşık 4 saat sürdü ve sorunların çözümü için istişareler gerçekleştirildi. Toplantıda, söz alan gençler, İlçede işsizlik, sosyal aktivite yetersizliği, madde kullanımı, sportif faaliyetlerin yetersizliği gibi konuları gündeme getirdi. Görüş ve önerileri tek tek not alan Kaymakam Kaptanoğlu, sorunların çözümüne yönelik imkânlar dâhilinde çalışmalar yürüteceklerini ifade etti.

‘HELAL OLSUN DAYİ OĞLİ' REPLİĞİ İLE TAKDİR EDİLİYOR!

Güler yüzlülüğü ve çalışkanlığı ile vatandaşın sempatisini kazanan Kaymakam Kaptanoğlu için ilçede ki bazı sosyal medya kullanıcıları ikon haline gelen “Helal Olsun Dayioğli” repliğini kullanıyor. Sürekli kullanılan replik ise Kaymakam Kaptanoğlu'nun ilçe halkı tarafından çok sevildiğini ortaya koyuyor.

Editör: MD MEDYA GROUP