ÇOCUKSUZ BIRAKTILAR SENİ GAZZE...

Öldürün… 
Çocuk, yaşlı, kadın, hamile, engelli, mazlum demeden öldürün.
Sizleri tek-tek öldürmek artık doyurmuyor, tonluk bombalarla adeta kıyamet sahnelerini andıran büyük patlamalarla öldürün.
Bombalarınızın ateşi bütün bedenleri kuşatıp, dumanlar göğe yükselirken, kandan beslenen ağa babalarınızla "bu defa daha fazla cana kıydık." deyip kutlamalar yapın. 
Kutlayın-kutlayın. 
Allah bin belanızı verip sizi daha beter bir ölümle gebertene kadar kutlayın.
Üzerimize bombalar bırakılıyor, evlerimiz enkaz yığınına dönüyor, yükselen alevlerin içinde yanıp can veriyoruz, öldürülüyoruz.
Bizi öldürtenler, evlerimizi yıkanlar, üzerimize beyaz fosfor bombalarını bıraktıranlar, Müslüman'ın kanını son damlasına kadar içse de doymayan alçak kafirlerdir.
Ya bizi öldürenler?
İşte asıl bizi kahreden onlar, onlar içimizde tükürükle boğulacak bir avuç alçak, Siyonist Yahudi.  Kahrımız bu alçaklara.
Bu bir avuç alçağa sessiz kalışımızın temel nedeni hırslarımız mı? Dünya çıkarlarımı? Peki ne oldu?
İnanç birlikteliğimiz, kadim kardeşliğimiz hırslarımıza kurban oldu. 
Kafire uşak olan içimizdeki hainler yüzünden oyunlarını bozamıyoruz. 
Mezhep taassubumuza yenik düşüyoruz, birbirimize öfkeleniyoruz, öfkemize yenik düşüyoruz.
Dün ilk kıblemiz, İslam dünyasına ışık tutan memleketlerimizden, çocuk cenazelerini toplu mezarlarda gömüyoruz. Sokaklar paramparça olmuş, kol bir yanda baş bir yanda cesetlerle dolmuş. 
Irz, namus korunamaz hale gelmiş, iffetli kızlarımız izzetlerini ve izzetimizi koruyamaz hale gelmişler. İslam coğrafyasında baharlar beklenirken, her taraf zulümden, sapkınlıktan, uşaklıktan hazana dönmüş.
Ey küffar mazlum kardeşlerimizi öldüren alçaklar; bu savaşın ve katliamların size huzur ve refah getireceğini mi sanıyorsunuz?
Bu çirkin savaşlar asla size huzur getirmez. Bu savaşlar sizin milletinizin yok oluşu demek,
Ve ey mazlum coğrafyanın uyuyanları, 
Bu coğrafyada verilen savaş, iyilikleri, doğruları yok etmek kötülükleri ve dinsizliği getirmek için veriliyor, kaybeden iyiler ve iyilikler olacaktır.
Siz zannediyor musunuz ki savaş bitecek ve bu coğrafya güllük gülistanlık olacak?
Asla öyle olmayacak!
Doğan her boşluğu anarşiyle dolduracaklar, karışıklığı hiç bitirmeyecekler ve sizleri yozlaştıracaklar. Daha beter bir yaşamla karşı karşıya kalacaksınız.
Sizin kendi kardeşlerinizin ölümlerine seyirci kalmanız, felaketten öte bir şey getirmeyecek, küffar sizlerin kardeşlerinizi, kadınlarınızı, çocuklarınızı öldürdüğü gibi aynı akıbeti sizlerin de başına getirecektir.
Ey inananlar; gelin bu gün küfre ve zulme karşı tek yürek olun, çocuklarımız öldürülüyor
Gelin çocuklarımız için vicdanı elden bırakmayalım… 
Gelin kardeşliğimizi yeniden tesis edelim. 
Birbirimizi kandırmadan ve birbirimizin acılarını yüreğinde hissederek.
Ey kafirler ve kuklaları; sokaklarında çocukların oynadığı değil, öldürüldüğü bir dünya var ettiniz, sizlerin de ne bu dünyada ne de öbür dünyada rahat bir gün yüzü görmemenizi yüce Mevla’dan diliyorum. 
Elbet Allah her şeyin hesabını görücüdür.